Гороскоп на 13 грудня

Опубліковано: 13.12.2018

Гороскоп на 13 грудня

Овен

Перша половина дня обіцяє Овнам відносну свободу. Ввечері зірки радять вам скасувати поїздки, особливо далекі, а також знайомства і відповідальні дистанційні контакти. В цей час зросте ризик дезінформації і непорозуміння, можливі невдачі при спілкуванні з іноземцями, іногородніми, мандрівниками, авторитетними людьми, з представникам медицини, науки, політики, різних сервісів, інформує UkrMedia.

Тілець

Друга половина цього дня обіцяє Тільцям несподіваний поворот до кращого. Щось прояснить і стабілізує потрібні вам відносини, забезпечить зайвий ступінь захисту або дасть вам у руки додатковий важіль управління подіями. У результаті, ви відчуєте більше впевненості в майбутньому. Вечірні новини додадуть запитань або сумнівів, багато які відомості залишать простір для фантазії і будуть потребувати уточнення.

Близнюки

Близнюкам не завадить подвоїти обачність ввечері. Будь-який діалог може бути зіпсований нерозумінням, прихованою агресією, односторонньою або взаємною маніпуляцією. Карти може змішати поганий зв’язок або незадовільне знання мови. Це не найкращий момент для знайомств, бесід, переговорів, спілкування з начальством. Варто бути критичнішими до чужих слів і акуратніше висловлювати власні думки.

Рак

Ракам варто утриматися від починань в першій половині дня. Увечері багато залежить від вашого вміння лавірувати. В цей час у вас загостриться чуття, ви будете забезпечені підтримкою і щасливі в діях, але ризикуєте зазнати поразки, намагаючись порозумітися, отримати допомогу або прокласти маршрут. Має сенс звернутися до словника, путівника, навігатора, професійного посередника або перекладача.

Лев

Увечері Левам варто підвищити пильність і контроль в рутинних справах, а важливі відкласти. До кінця дня зростуть ризики у зв’язку з недбалістю, шахрайством, інтригами, невиконанням зобов’язань. Щоб знайти справжню причину занепокоєння, шкоди або іншої неприємності, вам доведеться проявити мудрість, хитрість або талант слідчого. І в діловій, і в особистій сфері небезпечно довірятися не тим людям.

Діва

Вранці Дівам краще зайнятися рутиною. Увечері варто в рівній мірі побоюватися чужої підступності і власної довірливості, балакучості, схильності піддаватися на провокації. Це час сумнівних ігор, важливо вибрати надійного партнера або чесного противника. Гарною страховкою буде офіційний договір. Зросте ризик прихованої загрози, критики, шантажу. Невигідно розпочинати діалог, вступати в конкуренцію.

Терези

У першій половині дня Терези не схильні до дисципліни. Переважніше вільне проведення часу або творче заняття. Не варто витрачати багато. Вечір може принести серію клопоту або дати привід для занепокоєння. Можливо, вам доведеться залагодити рутинне питання, виконати повсякденний обов’язок, з’явитися на роботі, приділити увагу побуту або вихованцям, зайнятися здоров’ям, зробити корисні дрібні покупки.

Скорпіон

Скорпіонам не варто засмучуватися, якщо день почнеться не за їхнім планом. Не варто квапити події: усе, чого ви доб’єтеся – попадання у глухий кут. Увечері доля знову посміхнеться вам. Можна сміливо планувати будь-який захід або заняття, головне, щоб воно вам подобалося і було хоча б частково знайоме. Це вдалий час для тренування гнучкості, для романтичних зустрічей, угод, невеликих пригод.

Стрілець

Увечері Стрільців на кожному кроці чекають знайомі пастки і потрапляти в них ще небезпечніше, ніж раніше: може зруйнуватися опора або постраждати авторитет. Можливі помилки, небезпечні ситуації, моменти непорозуміння, неадекватності, спотворення ваших думок. Будь-яке починання загрожує проблемою. Не виключено, що капкан чекає вас вдома або в близькому колі. Не час «включати оратора» і нав’язувати світові свої ідеї.

Козеріг

Увечері запорука успіху для Козерогів – вірність своїм планам. Лише в цьому випадку розрахунок виправдається і ви отримаєте бажане, незважаючи на всі пригоди. У поточних справах, поїздках, спілкуванні важливі пильність і гнучкість. При правильній загальній стратегії, доведеться коригувати тактику: підправляти маршрут, пояснювати свою думку або уточнювати чужу. Під час вимушеного маневру ви зможете багато чому навчитися.

Водолій

Першу половину цього дня Водоліям краще провести, виходячи зі своїх звичок і потреб. Увечері небажані будь-які процедури на довірі, включаючи купівлю-продаж і обмін: великий ризик того або іншого збитку. Не варто довіряти навіть друзям, повага і спільні ідеали не гарантують успіху на матеріальному плані. При вимушеній угоді корисна страховка, професійна експертиза, оцінка вигод і ризиків.

Риби

Рибам сьогодні шкідливі ініціативи, особливо ввечері. В цей час вам однаково небезпечно робити перший хід і відповідати на провокацію ззовні. Варто утриматися від переговорів, заяв. Щоб ваша енергія не пропала марно, можна перенаправити її на роботу з інформацією. Новини цього дня корисніше розглядати як стимул до розширення знань, пошуку аргументів і корекції планів, а не як сигнал до дії.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.