Гороскоп на 14 грудня

Опубліковано: 13.12.2018

Гороскоп на 14 грудня

Овен

Овнам варто почати день з уточнення планів і особистого поля можливостей. Гнучкість і маневреність важливіше напору і сміливості. Не варто брати на себе більше, ніж ви можете виконати: подвигам завадить залежність від зовнішньої обстановки, нездужання або таємна невпевненість. Чим ближче до вечора, тим вищий ризик плутанини, сумнівів, розмивання орієнтирів і втрати мети з виду. Варто уникати починань, інтриг, інформує UkrMedia.

Тілець

Сьогодні потенційна удача супроводжує Тільців аж до ночі. Але якщо ви не любите суєту, маєте намір все робити за законом і планом, прагніть до максимальної результативності, не завадить взятися за справу прямо з ранку. Це відповідна доба для стабілізації будь-яких відносин, в яких ви зацікавлені. Можна довіряти інтуїції. Для найкращого результату з можливих, замість слів варто віддати перевагу вчинкам.

Близнюки

Близнюкам сьогодні легко помилитися і в постановці мети, і у виборі засобів для її досягнення. Це день, коли ви ризикуєте заплутатися, стати жертвою шахрайства. Небезпечно переслідувати дві цілі відразу. Небажано втягуватися в інтриги і «підкилимні ігри» на рівні керівництва. В неминучих діях важливо мати план і страховку, спиратися на професійну систему оцінок і на лояльних помічників.

Рак

Сьогодні Раків ведуть чуття і натхнення. Можна впоратися з двома справами відразу або вдало провернути інтригу. Імовірний успіх у закордонних справах. Але хоча доля прихильна до вас, не варто випробовувати її терпіння, навіть при удачі краще триматися в певних межах. Обачність і законослухняність важливі подвійно, якщо ви на чужій території, залежні від обставин, схильні до нездужань.

Лев

Левам варто врахувати, що сьогодні в будь-якій сфері є безліч «підводних каменів». Можливі проблеми з безпекою, прозорістю операцій, технікою, інструментами, податками. Бажано добре орієнтуватися в темі, мати страховку і бути впевненим у тих, з ким ви маєте справу. Клубок старих інтриг краще розплутати до кінця, а від нових кроків і пов’язаних з ними спокус краще утриматися.

Діва

Дівам важливо чуйно реагувати на нюанси обстановки і розбиратися в чужих прихованих мотивах. Небезпечно розслаблятися, спілкуватися з сумнівними партнерами, впускати незнайомих людей у свій особистий простір. Можливі труднощі адаптації. Високий ризик стати жертвою маніпуляції, гіпнозу. У зоні ризику Діви-ідеалісти. При низькому рівні чесності і ясності, краще відмовитися від угоди, спільної акції.

Терези

Для Терезів це клопіткий день. Можливо, доведеться тримати в полі зору кілька цілей одразу. Чим більше корисних справ ви встигнете виконати, подолавши свою лінь або інші перешкоди, тим більше задоволення від зробленого відчуєте. Сьогодні добре займатися рутиною: прибиранням, лікуванням, потребами домашніх вихованців, заправкою та дрібним ремонтом авто, закупівлею дрібниць, включаючи ліки, побутову хімію.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони можуть розраховувати на «попутний вітер» у більшості задумів. Це вдалий момент для завершення старого проекту і розчищення простору для нового. Є і обмеження, яких зірки радять вам дотримуватися. Небажано шукати спонсорів, ризикувати накопиченнями. Не рекомендується занадто розширювати поле діяльності: є ризик не потягнути задуманий проект морально чи фінансово.

Стрілець

Стрільці можуть зіткнутися з осередком напруги в сім’ї, на своїй території, серед сподвижників. Можливі проблеми з будинком, автомобілем. Активність загрожує репутаційними втратами. Якщо ви не майстер інтриги, ваші кращі якості можуть вправно використовувати в чужих цілях або заради забави: обдурити, спровокувати, зловити на помилці, поставити вас у двоїсте положення або підняти на сміх ваші ідеали.

Козеріг

Сьогодні Козерогам шкідливо піддаватися емоціям, сумнівам і стороннім впливам. Врівноваженість вітається подвійно, якщо ви в сумнівній компанії або в місці з поганою славою. Не варто зв’язуватися з «чужорідними елементами» і з агресорами з близького оточення. В дорозі важливо добре знати маршрут. Небажано користуватися послугами випадкових осіб і організацій, замовляючи таксі або доставку.

Водолій

Сьогодні Водоліям краще уникати будь-якого натяку на захопленість у фінансових справах, у сфері послуг і в бізнесі. Чим сильніше азарт, тим вища ймовірність помилки. Ви можете піддати ризику не тільки свій бюджет і репутацію, але і авторитет своєї групи, ідеї. Не варто робити вкладення, займатися благодійністю: втрати можуть перекрити прибуток. Сумнівна вигода від хитромудрих багатоходових комбінацій.

Риби

Сьогодні Риби діють під впливом своїх пристрастей та звичок. Будь-яка недбалість загрожує ланцюгом проблем, аж до стресу, травми, конфлікту, зриву справи. Зірки радять вам почати день з оцінки ситуації і своїх ресурсів, а прийнявши розумний план, не відступати від нього аж до ночі. Інакше зусилля принесуть більше шкоди, ніж користі, і більше сумнівів, ніж впевненості. Небезпечно зловживати алкоголем.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.