Уманські старшокласників здійснили старт у професійне майбутнє

Опубліковано: 13.12.2018

Уманські старшокласників здійснили старт у професійне майбутнє

Саме в шкільні роки діти примножують свої знання про світ професій, визначають життєві пріоритети.

На шляху професійного самовизначення на допомогу школярам приходять фахівці служби зайнятості.

Так, з початку нового навчального року фахівці Уманського міського центру зайнятості відвідали 14 шкіл міста Умань та провели ряд заходів в рамках обласної акції “Випускник 2019”.

Для учнів 8 класів проведено 6 профорієнтаційних уроків, під час яких організовано анкетування стосовно визначення професійних намірів та планів на майбутнє. Захопливою та динамічною була інтерактивна гра-вікторина “Палітра професій”, проведена на базі міської бібліотеки № 4.

Під час проведення профорієнтаційних заходів школярі дізналися про послуги служби зайнятості молоді та пройшли тестування за допомогою Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри “Моя професія: консультаційна мережа”.

При індивідуальному спілкуванні з фахівцем з професійної орієнтації, отримали інформацію про стан регіонального ринку праці та спеціальності, що користуються попитом, склали формулу вдалого вибору професії та дізнались про навчальні заклади, у яких можна отримати освіту відповідно до бажаної професії.

Для педагогічних працівників фахівцями Уманського міського центру зайнятості були проведені 2 інформаційні семінари. На заходах обговорювалося значення профорієнтації в шкільному віці, роль школи, батьків та служби зайнятості, психологів та соціальних педагогів у професійному визначенні школяра тощо. Також було продемонстровано профорієнтаційні відеоролики та проведено традиційний осінній марафон для учнівської молоді “Лідер”. У спільному з відділом освіти Уманської міської ради заході взяло участь понад 150 старшокласників.

“Маємо сподівання, що ця важлива робота стане приводом зупинитись на хвилину, переосмислити свої досягнення та здобутки, накреслити свої подальші кроки на перспективу.

Щоб в дорослому житті, успішно побудувати професійну кар’єру, випускники сьогодення можуть з гордістю поставити собі найвищі оцінки за свою наполегливість, терпіння і працю. Ці досягнення мають бути найкращим мотиватором для підкорення нових вершин”, – закликав молодь директор Уманського міського центру зайнятості Леонід Фащевський.

Повідомляє Уманський МЦЗ.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.