До дисциплінарної відповідальності притягнуто начальника виконавчої служби у Монастирищенському районі

До дисциплінарної відповідальності притягнуто начальника виконавчої служби у Монастирищенському районі

Монастирищенським відділом Уманської місцевої прокуратури в порядку нагляду за додержання законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях,  а також при застосуванні інших заходів примусового характеру проведено перевірку у Монастирищенському районному відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області щодо додержання її працівниками вимог законодавства при виконанні кримінального покарання у виді конфіскації майна.

Перевіркою встановлено, що державними виконавцями Монастирищенського РВ ДВС ГТУЮ у Черкаській області допускаються порушення вимог Закону України «Про виконавче провадження» при виконанні конфіскації майна у кримінальних провадженнях.

Так, начальником Монастирищенського РВ ДВС ГТУЮ у Черкаській області більше року не проводяться належні виконавчі дії у 4 виконавчих провадженнях щодо конфіскації майна, що призводить до тривалого невиконання судових рішень на користь держави.

Монастирищенським відділом Уманської місцевої прокуратури  20.06.2018 внесено письмову вказівку начальнику Головного територіального управління юстиції в Черкаській області з вимогою усунення виявлених порушень та притягнення осіб, які їх допустили  до дисциплінарної відповідальності.

За результатами розгляду вказівки прокуратури 14.12.2018 до дисциплінарної відповідальності притягнуто начальника Монастирищенського РВ ДВС ГТУЮ у Черкаській області.

Стан додержання вимог кримінально-виконавчого законодавства, Закону України «Про виконавче провадження» при виконанні додаткового кримінального покарання у виді конфіскації майна перебуває на контролі відділу прокуратури.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.