Гороскоп на 18 грудня

Гороскоп на 18 грудня

Овен

Вранці Овни емоційно збудливі, непостійні, потребують свободи. Емоційний підйом, спрямований у вірне русло, допоможе домогтися несподіваного успіху в останній момент. Не варто відкладати реалізацію своїх імпульсів до вечора, до кінця дня ваші енергія і спонтанність зникнуть. Друга половина доби схиляє до розсудливості, практичності, планових витрат, відповідального ставлення до ресурсів, інформує UkrMedia.

Тілець

Вранці Тільцям краще змиритися з непередбачуваністю ситуації. Контролю будуть важко піддаватися не тільки зовнішні умови і чужі вчинки, але і ваші власні примхи. Увечері ситуація стабілізується, будуть забуті випадкові примхи. Доля почне допомагати планомірній якісній реалізації ваших справжніх бажань. Це більш вдалий момент для покупки особистих речей, для спільного шопінгу.

Близнюки

Близнюкам не варто пов’язувати себе жорсткими рамками вранці. Це вдалий час для вільних занять, дрібних дивацтв. Можна допомогти другові, внести свою лепту в оригінальний колективний проект. Друга частина дня зробить вас більш прагматичними, матеріальні потреби тимчасово потіснять інтелектуальні. Не виключено, що замість активному спілкуванню і пошукам новизни ви віддасте перевагу турботі про побут, ресурси, бюджет.

Рак

На початку дня Ракам не варто піддаватися хвилинному імпульсу, ані власному, ані надійшовшого ззовні. У крайньому випадку, можна провести експеримент, який підтвердить або спростує ваші припущення. Для будь-яких починань, особливо практичних, сьогодні набагато більше підходить друга половина доби. Друзі, обставини і особистий досвід вбережуть вас від спроби піти ризикованим збитковим шляхом.

Лев

Для Левів день почнеться з моменту удачі. Вас може підбадьорити довгоочікуване осяяння, приємний сюрприз, творча знахідка, звістка від далекого друга. Вечір вимагає планового системного підходу, далекоглядності, практичної мудрості. Надійність, професіоналізм, якість стануть більш вірними опорами, ніж натхнення і віра. Це вдалий час для інспекції ресурсів, предметного контакту з начальством.

Діва

Ранок обіцяє Дівам несподіваний успіх у непростій справі, випадкове відкриття або інший сюрприз. В рутинних справах, навпаки, вірогідні зриви і дивацтва. Друга частина дня обіцяє більш стандартний і передбачуваний хід подій. З’явиться зовнішня стабільність або внутрішня точка опори, моральна чи матеріальна підтримка, можливість спокійно займатися корисною справою і отримувати від неї практичну віддачу.

Терези

Вранці Терезам варто бути терпимішими до витівок оточуючих, дивацтв друга чи партнера. Можна довіритися чужій інтуїції: вона призведе до мети швидше, ніж шаблонне мислення. Друга половина доби змусить відмовитися від експерименту і ризику на користь системи, далекоглядного розрахунку і здорового глузду. Увагу може привернути загальний бюджет, питання про витрати, податки, закриття боргу, обмін, взаєморозрахунок.

Скорпіон

У першій половині дня Скорпіонам не варто розраховувати на стандартний порядок справ. Нештатна ситуація знизить дисципліну, зате внесе в рутину різноманітність. У другій половині доби корисно змістити фокус уваги на взаємовідносини, щоб зробити їх більш стабільними або взаємовигідними. Має сенс відгукнутися на партнерську ініціативу. Доречно прийняти або офіційно піднести цінний подарунок.

Стрілець

Для Стрільців день почнеться з хвилини слави чи удачі. Багато представників знаку будуть настільки впевнені у своєму праві на неї, що приймуть як належне найдивніший поворот подій. Увечері доведеться відволіктися від думок про свою велику місію і зануритися в необхідні практичні справи. Можливо, це буде цілий комплекс, в якому не обійтися без економності, хазяйновитості та системного підходу.

Козеріг

Вранці для Козерогів стане проблемою врівноваженість. Можливо, буде порушений звичний порядок речей. Вас може змусити похвилюватися домашня, соціальна чи інша подія. У другій половині дня життя повернеться у зручну колію. До того ж, у вас з’явиться ряд переваг, завдяки яким ви зможете контролювати будь-яку ситуацію, що має для вас значення. Це вдалий момент для планової ініціативи.

Водолій

Вранці Водолії можуть коритися інтуїції, віддати данину поваги ідеї або групі, яка приваблює. Якщо вам нічим зайнятися, можна покластися на випадок або піти на поводу у оточення: нудно не буде. У другій половині дня добре переключити увагу на актуальний для вас комплекс сімейних чи господарських справ: побут, будівництво, наведення порядку, оцінку ресурсів, позначення меж території.

Риби

Ранок дасть Рибам шанс зімпровізувати, провести експеримент. Правда, на стійкий ефект надії мало: це час випадкових знахідок і настільки ж випадкових витрат. Базу для міцних досягнень краще закладати у другій половині дня. Це вдалий час для стабілізації матеріального становища, планових заходів, якісних придбань, вигідного обміну, професійної оцінки, отримання підтримки.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.