Гороскоп на 21 грудня

Гороскоп на 21 грудня

Овен

Овнам варто остерігатися плутанини, суєти, обману. День схиляє до активного, але нерівного спілкування. Багато які поїздки і контакти будуть супроводжуватися вимушеними пригодами. Можливі ускладнення з транспортом, доставкою, вибором маршруту, образи і сварки під час з’ясування істини. Багато сил забере навчальний, пошуковий, дослідницький процес, контакт з іноземцями, приїжджими, сусідами, попутниками, інформує UkrMedia.

Тілець

Сьогодні Тільцям краще зробити акцент на роботі з людьми або інформацією. Варто скасувати складні операції, купівлі, продажі, грошові перекази, обмінні і валютні операції, відкриття рахунків. В цю добу будь-яка дрібниця може стати причиною сумнівів і нервозності. Можливо, вам доведеться розплутати цілий клубок протиріч. Позитивна сторона суєти – можливість поповнити знання, усвідомити важливі подробиці.

Близнюки

Для Близнюків день ознаменується напруженою дискусією або стомлюючим спарингом. В будь-якій обстановці і з будь-якого приводу сьогодні легко спалахує конфлікт. Важливо оцінити свої сили, вибрати відповідну тактику, проявити гнучкість. Не варто підкидати дрова у вогонь, намагаючись перемогти впливового опонента або перехитрити більш спритного противника. Не кращий день для знайомства, початку співпраці.

Рак

В цей день Ракам варто заздалегідь бути готовими до локальних конфліктів. Гострі моменти можливі при спілкуванні з колегами, підлеглими, сервісами, медичним персоналом, дорожніми службами. Ускладнити ситуацію може погане знання іноземної мови, загальна нервозність, брак комунікабельності, хорошої реакції і психологічної гнучкості, відсутність корисних навичок, інструментів або дрібних деталей.

Лев

Сьогодні варто бути обачнішими Левам, які не бажають сваритися з друзями і помічниками. Причиною розбіжностей у цю добу може послужити навіть легке непорозуміння. Також, в цей день небажано довго перебувати в людних місцях. Не рекомендується реєструватися на популярних мережевих ресурсах, знайомитися, збирати команду, давати хід новим проектам. Варто прислухатися до сигналів тривоги.

Діва

Дівам небезпечно псувати відносини з начальством, друзями, партнерами, близьким оточенням. Не варто привертати до себе увагу ворогів і конкурентів: вони охоче використовують будь-який привід вас вколоти, покритикувати, викрити і навіть підступно підставити. Щоб допустити промах, сьогодні досить вибрати невдалий момент для появи на арені подій, задати «незручне» запитання або розголосити таємницю.

Терези

Терезам краще використовувати цю добу для комунікацій, інформаційних пошуків та інтелектуальних занять. Не варто захоплюватися фізичними переміщеннями, замість роз’їздів і візитів бажано віддати перевагу дистанційному спілкуванню з дому. Небажано без потреби звертатися за послугами, а в спілкуванні педалювати болючі теми. В дорозі доведеться приготуватися до ланцюга технічних проблем і додаткової суєти.

Скорпіон

Скорпіонам краще виключити починання на постійній основі, не стверджувати маршрут і не пускатися в шлях. День підходить для навчання, порівняння варіантів, розплутування інтригуючих інформаційних вузлів, а також відточування корисних навичок, наприклад, комунікаційних або водійських. Не варто уникати неприємних тем: чим більше деталей ви дізнаєтеся, тим майстерніше будете маневрувати в складній обстановці.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям необхідно володіти мистецтвом діалогу і спору, адекватно сприймати критику, вміти відображати провокації і глузування. Допустивши помилку, ви розчаруєте учня, партнера, товариша. Це не найкращий момент для виступів, знайомств, початку співпраці, для старту політичної, педагогічної, літературної, консультаційної кар’єри. Можливі гострі дискусії з близьким колом людей.

Козеріг

Козерогам сьогодні важливо не пропустити корисну інформацію, і в той же час, не допустити зайвої суєти. Далеко не завжди та чи інша новина буде прямим сигналом до дії. Навіть в екстреному випадку не завадить оцінити варіанти і пошукати альтернативне джерело даних. Поспішні заходи, вжиті під впливом чуток та пліток, можуть призвести до помилкової тривоги, марної трати часу, сил і здоров’я.

Водолій

Водолії відмінно проведуть день, якщо присвятять себе спілкуванню або заняттям з інтелектуальним відтінком. Вас може захопити науковий пошук, розв’язання головоломки. Особисті відносини будуть теплими, якщо вам є про що поговорити з пасією. Батькам важливий вербальний контакт з дітьми. Найбільш уразливими можуть виявитися ділові контакти, не варто призначати на цей день бізнес-зустрічі, стартапи.

Риби

Для Риб сьогодні є зоною ризику будь-яке спілкування і активна дія. Ви можете піддатися ілюзії, помилковому імпульсу. Якщо ви ранимі й нестабільні, краще обмежити контакт з джерелом роздратування. Неправильна реакція на події може створити вам славу незлагідної, образливої людини. Небезпечні розбіжності з домочадцями і начальством. Не варто зачіпати теми, пов’язані з житлом і навчанням.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.