Гороскоп на 22 грудня

Гороскоп на 22 грудня

Овен

Сьогодні Овни залежні від мінливих обставин. В обстановці дратівливості і подвійності нервувати можете не тільки ви, але й оточуючі. Якщо щось не вдається, краще відмовитися від подальших спроб, щоб заощадити сили і поберегти нервову систему. Скинути напругу допоможе почуття гумору. Вечір додасть визначеності. Залишок дня варто провести вдома або там, де вам можуть дати притулок, інформує UkrMedia.

Тілець

Тільцям не варто сумувати, якщо ситуація залишається невизначеною, а подальша перспектива розвитку подій викликає питання. Найбільш приємна сторона такого стану справ – можливість вибору, а його ви зможете зробити вже цього вечора. Наприкінці дня відбудеться переломний момент, який розгорне будь-який сценарій на вашу користь. І в справах, і в любові інтуїція і удача поведуть вас у правильному напрямку.

Близнюки

Для Близнюків ранок видасться напруженим. Незважаючи на всі зусилля, вірогідний глухий кут, де врятує лише випадковість. Якщо гра ще не закінчена, не варто піддаватися бажанням продовжити, а якщо завершена з невдалим рахунком, то імпульсу відігратися: справи будуть буксувати, поки ви не зміните тактику. Увечері корисно змінити кут зору і знову визначити ключові пріоритети, особливо, моральні і фінансові.

Рак

Для Раків день почнеться з суєти або пошуку відповіді на питання. Обстановка і супутній їй інформаційний фон завадять відокремити важливе від несуттєвого. Вихід з невизначеності навряд чи знайдеться раніше вечора. В кінці дня багато що стане на свої місця, і до того ж, ви отримаєте ряд переваг. Не варто витрачати час на слова і роздуми, якщо чуття підказує вам, що можна перейти до дії.

Лев

Левам аж до вечора корисно вбирати інформацію з різних джерел. Будь-яку зайву хвилинку варто використовувати для перебору варіантів, порівняння перспектив, пошуку додаткових відомостей. Вечір внесе визначеність, частина надій і планів відпаде автоматично. Визначальним фактором може виявитися сімейний або професійний обов’язок, необхідність подбати про здоров’я, побут або безпеку.

Діва

Дівам варто аж до вечора зберігати обачність в неоднозначній ситуації. Щоб знайти лазівку в заданих обставинах, важливо проявити гнучкість і не звужувати кут огляду. Небажані обіцянки, тверді рішення, важливі заяви. Вечір – час удачі, нормалізації відносин, появи нових оригінальних шансів. Добре провести його в романтичній атмосфері, з друзями або за улюбленою справою.

Терези

Основна частина дня для Терезів захоплююча і пізнавальна, але лише в теорії. На ділі, спроба втілити ідею в життя загрожує ланцюгом осічок і справа не в ідеї, а швидше, у суперечливій обстановці. Вечір висуне умови, закличе до відповідальності, конкретики, цілеспрямованості. Велику роль може зіграти батьківська фігура. Компенсацією незручностей буде збільшена ясність планів або матеріальна вигода.

Скорпіон

Скорпіонам варто перенести починання на вечір. Це прекрасний час для побачень, творчої активності, пошуку пригод, а також для різних ділових операцій, ведення бізнесу. Вранці та вдень ваша удача обмежена, однак при належній вправності та кмітливості цілком можливий вдалий випадковий вихід зі скрутного положення. Добре тренуватися в роботі з інформацією або в мистецтві маневру.

Стрілець

Стрільцям аж до ночі варто остерігатися пасток, в тому числі, з боку найближчих людей. Розслабившись, ви ризикуєте потрапити в одну з них, що зіпсує вашу репутацію. В ранкові і денні години буде нести загрозу провокаційна позиція опонентів. Ввечері на першому місці можуть виявитися не ваші особисті ідеї та персональні погляди, а інтереси дому, сім’ї або групи, в тому числі, матеріальні.

Козеріг

Сьогодні обстановка не балує Козерогів ясністю. Більшості належить діяти (або не діяти) в невизначених умовах, перед обличчям двоїстої перспективи. Можливі сумніви у зв’язку з роботою, здоров’ям, побутовими дрібницями, надійністю отриманої інформації. Ввечері щось прояснить відносини або уточнить вашу роль у подіях. Можливо, це буде важливий хід з боку іншої людини.

Водолій

У денні години можливості Водоліїв невеликі, але шлях не закритий. Підказка долі та власна кмітливість допоможуть бачити доступні варіанти і використовувати альтернативу, якщо заборонений традиційний хід. Можуть виручити знання або зв’язки. Увечері багато що залежить від обставин. На перший план може вийти турбота про близьку або слабку істоту, службовий обов’язок, тема безпеки або здоров’я.

Риби

Рибам не варто робити рішучий хід до настання вечора. Подвійно небажано займатися житлом і кар’єрою. Наприклад, переїздом, пошуком роботи, квартири. Сумніви і метання вдасться подолати лише наприкінці дня. Вечір подарує вам поле дій і, що навіть важливіше, джерело позитивних емоцій. Цим може стати любов, розвага, вигідна угода або надихаюче заняття з креативним нальотом.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.