Гороскоп на 09 січня

Опубліковано: 09.01.2019

Гороскоп на 09 січня

Овен

Сьогодні Овни вільні у виборі, можуть дозволити собі захоплення і навіть дивацтва. Не варто лише починати принципово нові справи і вкидати в бесіду нові важливі теми. Це день неформального спілкування. Багатьом Овнам буде необхідне як повітря товариство однодумців. Ймовірно, ви будете нерозлучні аж до вечора і тільки з наближенням ночі якісь делікатні обставини змусять вас розлучитися, інформує Ukr.Media.

Тілець

Сьогодні у Тільців немає проблем, якщо налагоджений контакт з друзями. Найнезвичайніша задача вирішиться в лічені хвилини, якщо у цікавій сфері у вас є зв’язки або ви вмієте викликати симпатію у малознайомих людей. Однак приятельські стосунки, особливо з начальством, не варто без причин переводити в дуже близькі: згодом це може завести вас далі, ніж ви хотіли б, авантюра загрожує кризою.

Близнюки

Цей день підтримує на належному рівні натхнення Близнюків і допомагає їм вірити в краще. Можна розраховувати на сприяння друзів або несподіваний вдалий збіг обставин. За підтримки долі або інших людей ви зможете приділити більше часу цікавій вам людині або питанню. Позитивні тенденції не ослабнуть і далеко від дому. З наближенням півночі вам варто стати обачнішими.

Рак

На сьогодні Ракам краще відмовитися від будь-яких нових справ. Навіть якщо до цього вас змушують обставини, не завадить проявити винахідливість і придумати поважну вагому причину, за якої ви не в змозі взяти на себе відповідальність. Дрібні незручності, які ви, можливо, при цьому відчуєте, не можна буде порівняти з проблемами, які ви ризикуєте заробити в результаті сьогоднішнього завзяття.

Лев

Сьогодні правильна політика важлива для Левів, зацікавлених у чужій увазі. Якщо на цьому терені ви досягли успіху, не варто завчасно залишати арену подій. При цьому на перше місце краще поставити інтереси інших людей, а не свої. Можна продовжити незвичайний момент в любовних відносинах. Пізно ввечері зірки радять вам згорнути зайву активність, так як зросте ймовірність помилки.

Діва

Сьогодні Діви можуть не дотримуватися чіткого розкладу. Ритм діяльності, як і кінцевий успіх, буде заданий зовсім іншими речами, наприклад, випадковим збігом обставин або ступенем вашої захопленості. Причиною неприємностей може стати перевтома або нездужання, спричинене нестандартною ситуацією і пов’язаними з нею переживаннями. До ночі можливі звістки від партнера або коханої людини.

Терези

Для Терезів це день вільної творчості і вільних почуттів. Старі відносини можуть вийти на новий рівень, а нові початися з дружби і перетину інтересів, що швидше добре, ніж погано. Батьки зможуть приділити більше уваги дітям, провівши з ними час у неформальній обстановці. До вечора щось зміниться, не варто планувати розважальні заходи і креатив на дуже пізню годину.

Скорпіон

Настрій Скорпіонів аж до вечора може залишитися нерівним. Якщо ви стабільні, це відмінний знак, що свідчить про правильне розуміння вами ситуації і своєї ролі в ній. Якщо ж ви нервуєте, не варто зганяти свої випадкові капризи на близьких і гостро реагувати на їхні витівки. Увечері з’явиться спокуса винагородити себе за переживання чимось приємним, в цьому бажанні вам варто знати міру.

Стрілець

Сьогодні зірки радять Стрільцям зміцнювати зв’язки з оточенням. Найкраще робити це в неформальній атмосфері, а якщо вона вже склалася, то всіляко її підтримувати аж до вечора. Не варто упускати оригінальний спосіб перевести дружню симпатію в романтичну. З наближенням ночі вам не завадить посилити контроль над своїми бажаннями і почуттями, так як вам стане важче стримувати себе.

Козеріг

В цей день Козерогам краще не братися ні за що важливе. Не варто робити необачних висновків, у всякому разі, до настання вечора. Лише в самому кінці дня до вас повернеться здоровий скепсис, який утримає вас від помилкових припущень і завищених оцінок. Також, саме ввечері зростуть ваші шанси отримати корисну інформацію або звістку від потрібної людини, спокійно висловитися по серйозній темі.

Водолій

Сьогодні Водоліям не варто змушувати себе займатися чимось через силу. Це один з тих днів, коли ви можете слідувати за своїм внутрішнім голосом чи фізичними відчуттями. Увечері потурати своїм примхам менш бажано. В цей час у вас може з’явитися тяга до щедрості, марнотратства, благодійності. Не виключена спокуса витратити не тільки свої особисті, але й спільні кошти.

Риби

Ранкові і денні події будуть носити для багатьох Риб випадковий або прохідний характер. Зате вечір спровокує вибух емоцій, посилення бажань, честолюбні мрії про славу, кохання, багатство, успіх, подарунки, престиж. Особливо важко буде боротися зі спокусами лютневим Рибам. Це хороший час для особистого контакту або листування, за умови, що ви не втратите здатність мислити раціонально.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.