Гороскоп на 10 січня

Опубліковано: 10.01.2019

Гороскоп на 10 січня

Овен

Сьогодні Овнам доведеться “дихати глибше”, так як час від часу зашкалюють емоції. Можливі хвилини неуважності, мрійливості. День підходить для усамітненої роботи, особливо, якщо ви працюєте з документами або зображеннями, під музику. Щоб не збитися з наміченого шляху, корисно мати під рукою керівництво: план, карту, інструкцію або бути на зв’язку з тими, хто буде направляти ваші дії, інформує Ukr.Media.

Тілець

Тільцям варто врахувати, що ця доба розташовує до прикрашання дійсності і надто романтичних планів на майбутнє. У відповідальній роботі та в ділових контактах розумніше відокремити емоції від дій і в будь-якій ситуації діяти за правилами, подолавши спокусу імпровізації. Давати волю почуттям і фантазіям краще в менш офіційній обстановці, наприклад, серед друзів або в інтимній атмосфері.

Близнюки

Близнюкам варто бути обачнішими, приймаючи рішення. Краще не дозволяти впливати на них особистим симпатіям і не покладатися сліпо на авторитети. Від об’єктивності може залежати ваша кар’єра, безпека або інша важлива сфера. Не завадить уважніше оцінювати всі відомості, що надходять, документи, розрахунки. У тому числі, які виходять від начальства і від офіційних інстанцій, наприклад, податкової інспекції.

Рак

Для Раків день вдалий, але утримати щасливий шанс складніше, ніж зустріти. Натхнення заведе в помилкове русло, якщо ви керуєтеся ним у важливих речах, наприклад, професійних, юридичних, організаційних, медичних питаннях. Орієнтир вам може дати консультація, підказка, конструктивна критика, інформаційна підтримка партнера, рада старших, відгук клієнта, книга скарг і пропозицій.

Лев

Левам необхідно точно розставити акценти. День схиляє до сенситивности і сугестивності, але в потрібний момент може пробудити і інші якості, наприклад, акуратність, обережність. Правильний баланс тих і інших – кращий рецепт успіху в неоднозначній ситуації, яка сьогодні трапиться. У романтичній атмосфері важливо не втрачати голову цілком, в діловій – шкідлива надмірна розслабленість і довірливість.

Діва

Дівам доведеться аж до ночі тримати включеним своє природне раціональне мислення, сьогодні це кращий “якір”. В іншому випадку, є ймовірність невірно витлумачити чужі слова або поведінку. Зірки радять дотримуватися цієї політики не тільки в питаннях ділового характеру, але і в спілкуванні з домочадцями, одновірцями, дітьми, учнями, вчителями, коханою людиною, партнером по шлюбу.

Терези

В цей день щось утримає Терезів від участі у зовнішньому потоці подій і купірує їхню спонтанність. Можливо, доведеться зайнятися здоров’ям, розплутати клубок домашніх проблем, залагодити робоче питання. Рекомендується пильне поводження з ліками, рідинами, їжею. Навіть у дрібницях важливо залишатися в межах розумного. Небажано перевищувати дозування ліків, порушувати дієту, перегодовувати вихованців.

Скорпіон

Сьогодні багато які Скорпіони схильні дозволити зайве або собі, або коханим людям. Якщо ви не перейдете невидиму межу, за якою починаються неминучі зловживання, цей процес принесе неабияке задоволення, а в разі несприятливого морального стану, обіцяє відмінний терапевтичний і ранозагоювальний ефект. День гарний для відпочинку, любові і для творчості, особливо музичної.

Стрілець

Сьогодні Стрільці не проти потурати слабкостям домашніх, а заодно і своїм. День посилить прихильність до близьких, залежність від сімейного укладу, вдалий для посиденьок у вузькому колі, прощення. Ви можете когось прихистити або зустріти привітний прийом у незнайомих людей. Варто пам’ятати, що у ситуації є прихована зворотна сторона. Зайві переживання добре виплеснути за допомогою музики або перегляду фільму.

Козеріг

Для Козерогів ця доба вдала за умови контролю за емоціями. Хороший час для занять, які потребують чуття, сприйняття, гнучкості, спостережливості, небайдужості, уяви, літературних, психологічних і музичних здібностей. День ідеальний для вираження складних почуттів і тонких відчуттів в письмовій формі, однак зірки радять не затягувати листування або інший вид контакту до вечора.

Водолій

Сьогодні Водоліям варто контролювати свої примхи і розумніше поводитися з грошима, інакше вони почнуть “витікати крізь пальці”. Те ж правило справедливо для інших ресурсів. Не завадить акуратне поводження з речами, продуктами, рідинами. Перед тим, як віддатися потоку бажань, непогано уточнити план, отримати інформацію, провести традиційний ритуал. Наприклад, скласти список покупок, адресатів.

Риби

Цей день Рибам добре використовувати для контактів і роботи з документами. Інформація цієї доби заслуговує уваги, важливо лише оцінити її неупереджено. Сплеск емоцій, зростання бажань і амбіцій можуть вести до нерозбірливості і ілюзій. Ви можете сказати зайве, забігти вперед або подумки привласнити собі чуже. Сьогодні шкідливий надлишок солодкого, жирного і рідини, особливо, за медичними показаннями.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.