Власника «Вогняної кобили» в Умані оштрафують на 250 тисяч гривень

Опубліковано: 10.01.2019

Господарський суд Черкаської області задовольнив позовні вимоги Уманської місцевої прокуратури про повернення територіальній громаді міста Умань нежитлового приміщення вартістю майже півмільйона гривень, яке орендар незаконно використовував під розміщення кафе «Вогняна кобила».

Власника «Вогняної кобили» в Умані оштрафують на 250 тисяч гривень

Як зазначається на сайті прокуратури Черкаської області, орендар заборгував орендну плату та відмовлявся повертати об’єкт оренди (приміщення у будівлі колишнього Василіанського монастиря) впродовж 3 років.

Власника «Вогняної кобили» в Умані оштрафують на 250 тисяч гривень

Справа за вказаним позовом неодноразово слухалася судами.

У вересні 2018 року за касаційною скаргою відповідача Верховний Суд скасував рішення господарського суду Черкаської області та постанову Київського апеляційного господарського суду про задоволення позову прокурора.

Справу було скеровано на новий судовий розгляд до суду першої інстанції, якому належало повторно встановити та надати правову оцінку взаємовідносинам сторін.

У Господарському суді Черкаської області вдруге було доведено факт порушення орендарем інтересів держави. Згідно з рішенням суду відповідач зобов’язаний повернути незаконно займане приміщення та сплатити понад 250 тис. грн неустойки до бюджету.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.