Гороскоп на 11 січня

Опубліковано: 11.01.2019

Овен

Сьогодні Овнам не варто чекати від себе багато чого. Можлива неуважність, лінь, на подієвому рівні – невизначеність або плутанина. Відсутність звичної енергії не варто сприймати як тривожний знак: швидше за все, організм і психіка потребують природного перезавантаження, не варто їм в цьому відмовляти. Цю добу вам краще використовувати не для підвищення темпів і навантажень, а для відпочинку і розслаблення, інформує Ukr.Media.

Тілець

Цей день підживлює мрії Тільців, робить їх менш прагматичними і більш довірливими. Добре провести його з тими, хто розуміє ваші невисловлені думки чи здатний без слів здогадатися про ваші почуття. Не варто поспішати з висновками про поведінку малознайомих людей: швидше за все, у чомусь ви помиляєтеся і приймаєте бажане за дійсне. Небажано починати нові справи і робити вибір.

Близнюки

На сьогодні Близнюкам доведеться змиритися з тим чи іншим тупиком. Будь-яка ситуація, включаючи найважливішу і найвідповідальнішу, може завмерти з не залежних від вас та інших людей причин. У такій обстановці легко помилитися. Не варто ані починати щось з нуля, ані підводити риску. У кращому випадку, у вас буде привід посміятися, а в гіршому, ви ризикуєте зробити неправильний вибір або опинитися без вини винними.

Гороскоп на 11 січня

Рак

Ракам варто прислухатися до свого чуття. Краще призупинити рух або відкласти починання, якщо інтуїція говорить вам, що це небезпечно. Доречний брейк у напружених клопотах, компроміс у будь-якій справі. Не варто залишати на голодному пайку уяву, ігнорувати душевні і духовні потреби. Можлива надмірна м’якість і схильність миритися з явищами, сумнівними з моральної точки зору.

Лев

Цей день дратує Левів невизначеністю. Там, де потрібний швидкий прогрес, може виникнути загадкова заминка, повиснути мовчання. Можлива сентиментальність, нестабільність настрою, слабкість тіла чи духу, залежність від навколишньої атмосфери, від випадкових бажань, спогадів, асоціацій. Зірки радять тимчасово знизити планку домагань, відпочити, послухати музику, займатися звичайними справами.

Діва

Сьогодні Дівам варто проявити трохи більше чуйності по відношенню до партнера, оточенню, аудиторії. Не завадить проникливість при оцінці загальної ситуації: чим більше тонкощів ви вловите, тим простіше буде орієнтуватися у запропонованих обставинах. Також, зірки радять поставитись терпиміше до слабкостей близьких людей: в кінці кінців, вони теж терплять ваші недоліки і не завжди кажуть вам про це.

Терези

День звертає увагу Терезів на тонкощі і неочевидні деталі. Стане в нагоді творча або професійна інтуїція, чуття в медичних, ділових, юридичних питаннях. Ситуація може вимагати компромісу, зупинки, обміну, почуття гумору. Точний діагноз утруднить подвійність симптомів. Не виключена плутанина в дрібницях. Варто проявити більше чуйності до тварин, тактовніше спілкуватися з помічниками.

Скорпіон

День радує Скорпіонів спокоєм, безпекою або вдалим балансом в будь-якій справі. Навіть у двоїстій ситуації ви опинитеся практично невразливі завдяки удачі і власному чуттю. За надмірність, лінь або помилку ви заплатите скромну ціну: легкі сумніви, дрібні витрати. Добре провести цю добу в романтичній або інтимній обстановці, наодинці з близькою людиною, улюбленим фільмом або музикою.

Стрілець

Сьогодні Стрільці чутливі до психологічної атмосфери в будинку. У багатьох Стрільців буде альтернатива, наприклад, друге житло або “запасний аеродром”. День багатий на інтриги, забавні і загадкові моменти. Вірогідно, ви будете зайво поблажливі до свого оточення. Якщо ви маєте намір зберегти свій авторитет, бажано тримати баланс між м’якістю і вірністю ідеалам, які ви проповідуєте.

Козеріг

Сьогодні Козероги налаштовані мирно. Навіть найбільш принципові представники знаку проявлять несподівану терпимість і всюди будуть схильні бачити дві сторони медалі. Це прекрасний день для скидання напруги, але не варто починати на настільки пасивній хвилі нові справи. А ось вашому оточенню варто поквапитися: відпочивши і набравшись сил, ви знову станете менш поступливі, і це станеться досить скоро.

Водолій

Водоліям не варто шукати сьогодні термінову моральну підтримку, хвилина слабкості або сентиментальності незабаром пройде сама собою. Можливо, вам буде досить відпочити, переключити увагу, з’їсти або випити щось смачне. Також, сьогодні не рекомендується приступати до нових справ, здійснювати покупки і важливі фінансові операції: висока ймовірність помилитися, заплутатися, переглянути прийняте рішення.

Риби

Сьогодні Рибам не варто братися за серйозні справи і нові завдання. Багато які Риби візьмуть перерву інтуїтивно, звернувши увагу на свій черговий напад прокрастинації або на якісь знайомі зовнішні прикмети. День позбавить вас рішучості, пожвавить залишкові коливання, зробить більш мінливим ваш настрій або самопочуття. Удача можлива, якщо ви зацікавлені в паузі або гнучкому підстроюванні до ситуації.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.