Гороскоп на 12 січня

Опубліковано: 12.01.2019
Гороскоп на 12 січня

Овен

Ранок не побалує Овнів високим тонусом. Можна використовувати початок дня для відпочинку, наприклад, подовше поспати. А ось пізніше вам не варто втрачати й хвилини, важливо лише правильно використовувати свою енергію та імпульсивність. Ініціатива сьогодні сприятлива у бізнесі, спорті, любові, подорожах, вільній творчості, але недоречна в офіційному спілкуванні, в бюрократичній обстановці, в присутності начальства, інформує Ukr.Media.

Тілець

Тільці ризикують піддатися пориву й зробити щось в чужому їм стилі. Причиною некритичного погляду на себе може стати авантюризм, вплив емоцій або обставин. Будь-яка смілива ініціатива в цю добу доставить вам задоволення і допоможе розправити крила, але згодом ви не раз пошкодуєте, що не вчинили за правилом, голосом розуму чи професійною рекомендацією, поступилися звичці або принципу.

Близнюки

Близнюкам краще не робити нічого до полудня. Якщо дії необхідні, варто заручитися підтримкою і підготувати шлях для можливого відступу, на випадок проблем. Друга половина дня більш сприятлива – обіцяє несподіваний поворот подій, особисту або ділову удачу – але і тут не завадить обачність. Не варто брати на себе більше, ніж ви зараз можете виконати, не поставивши себе під удар.

Рак

Протягом дня Ракам належить вийти із зони комфорту і на щось зважитися. При цьому варто бути готовим до критики, неприйняття, агресивної протидії. Для конкуренції або ініціативи потрібні бойовий настрій і відмінна форма. Також, не завадить підтримка з боку люблячих людей, турботливого персоналу або доброзичливих колег: саме вона пом’якшить гостроту ситуації, якщо виникне криза або конфлікт.

Лев

Левам краще розгорнути активність у другій частині дня. Це час успіху, але варто врахувати, що вам часто будуть вставляти палиці в колеса фатальні фактори: правила, бюрократичні обмеження, перевірки, борг або здоров’я. Ймовірні перешкоди при спробі йти за потрібним курсом, відмови і затримки при отриманні інформації та професійної допомоги, ускладнення з документами, включаючи пропуски, права і візи.

Діва

Для Дів день почнеться з коливань, джерелом яких можуть виявитися інші люди або зовнішні обставини. Друга половина дня зажадає готовності ризикнути або порвати шаблон. Вам можуть стати в нагоді не тільки сміливість і оперативність, але і досвід, уміння скоротити шлях і відкинути непотрібне. Не буде зайвим і душевний підйом, який може дати любов, творча криза, діловий або спортивний азарт.

Терези

Терезам краще пристосуватись до обставин. Якщо вранці ситуація невизначена, не варто намагатися змінювати її штучно. Друга половина дня сприятиме злагодженості будь-якого ділового і особистого тандему, але на жорстких умовах. Наприклад, чітке розділення повноважень, системи правил і заборон, поваги взаємних обов’язків і прав. Труднощі імовірніші на рівні діалогу, ніж на рівні дій.

Скорпіон

На початку дня Скорпіони можуть дозволити собі відпочинок, невелику розвагу або легку інтригу. Друга половина доби потребує активних дій, у вас можуть з’явитися нові клопоти чи настане термін виконання старих зобов’язань. Не виключається коротке відрядження, візит до лікаря або в інстанцію, тест на профпридатність. Найкращим стимулом стане зростання заробітку. Стане в нагоді організованість у дрібницях.

Стрілець

На початку дня зірки радять Стрільцям бути “тихіше води, нижче трави”. Даний тактичний хід повністю окупиться у другій половині доби. В це час ви можете сміливо робити ставку на свою переконаність, таланти, енергію і чарівність, а також на удачу, яка залишиться вашою незмінною супутницею і допоможе вам подолати будь-які перешкоди. У підсумку, ви або отримаєте перемогу, або зробите потужний ривок до неї.

Козеріг

Козерогам не варто перевантажувати себе вранці. Події дня змусять підключити до справи вербальну або фізичну енергію. Можливі термінові клопоти. Секрет успіху у виборі оптимальної тактики, де відсутнє все зайве. Варто уникати невиправданих навантажень, суєти і ризиків, балакучості, цікавості. Потрібна скрупульозність в роботі з документами, особливо, пов’язаними з будинком, бізнесом, машиною, комп’ютером.

Водолій

Водоліям не варто проявляти недбалість, інакше в будь-якій справі можливий збій. Наприклад, під час відповідальних переговорів, важливого відрядження. Удача, натхнення й симпатія оточуючих – потужна зброя, але її одної вам буде мало. У планових акціях потрібна ретельність, а у термінових справах і нештатних ситуаціях зібраність. Не завадить мати при собі потрібні документи, запастися переконливою аргументацією.

Риби

День допоможе Рибам подолати невпевненість. Ясність подарує натхнення і кураж, завдяки яким ви станете здатні на дуже сміливі вчинки, в тому числі, на раптові покупки і нові формати заробітку. Зірки радять навіть в умовах дефіциту часу не піддаватися першому імпульсу, проявити далекоглядність і частку скепсису, ретельно продумувати, не лінуватися вдаватися до експертної оцінки.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.