На Уманщині відкривають кримінальні провадження за ухиляння від призову

Опубліковано: 12.01.2019
документи руки

Жителям Уманського району загрожує кримінальна відповідальність за ухилення від виконання військового обов’язку. Наразі вже відкрито три кримінальних провадження. На призовників, які без поважних причин не прибули у військовий комісаріат, чекає обмеження волі на строк до трьох років.

Про це йдеться на сайті Уманської районної державної адміністрації, повідомляє Вечірня Умань.

Під час осіннього призову 2018 року Уманський об’єднаний міський військовий комісаріат направив до органів Національної поліції та зареєстрував в Єдиному реєстрі досудових розслідувань три справи про скоєння злочину за ст. 335 Кримінального кодексу України «Ухилення від виконання військового обов’язку» на призовників Уманського району.

За інформацією Уманського районного відділення поліції, обвинувальні акти по призовниках з сіл Заячківка та Фурманка вже передано до Уманського міськрайонного суду для прийняття рішення. Щодо призовника з села Дмитрушки поки що ведеться досудове розслідування.

Вказані призовники придатні до строкової військової служби, проте без поважних причин не прибули до Уманського ОМВК для відправлення на проходження служби у лавах Збройних сил України.

«Хотілося б звернутись до усіх призовників: не треба шукати шляхів для ухилення від служби, слід розуміти свою відповідальність перед державою, яка наразі у великій небезпеці. Всі призовники, які будуть порушувати законодавство України, неодмінно будуть притягнуті до відповідальності», ― зазначив військовий комісар Уманського ОМВК полковник Олександр Борисюк.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.