Гороскоп на 13 січня

Опубліковано: 13.01.2019
гороскоп

Овен

Сьогодні у Овнів йде багато енергії на розмови. Вірогідні вимушені цільові поїздки. Будь-яка бесіда, а також контакт зі старшими людьми та офіційними інстанціями може перейти в суперечку. Корисно паралельно зайнятися більш приємною і виграшною справою, яка буде відновлювати вашу енергію і самооцінку, інакше до ночі пережиті враження можуть обернутися зростаючою нервозністю і навіть безсонням, інформує Ukr.Media.

Телець

Для Тельців день може виявитися яскравим і напруженим. Варто врахувати, що він підштовхує до спонтанності і щирості. Спокійні, розважливі і завбачливі представники знаку зможуть залишитися незворушними, але якщо ви темпераментні, активні, опинилися в незвичній ролі і вам є про що переживати, ви навряд чи зможете приховати свої емоції щодо подій під маскою удаваного байдужості.

Близнюки

Близнюкам варто уникати пригод та експромтів: можливі швидкі і неприємні наслідки. Імовірна суперечка або конфлікт з представником офіційної інстанції або з кимось із друзів. Важливо не посваритися з тими, хто вам допомагає у важкій ситуації, інакше ви ризикуєте у відповідальний момент залишитися один на один з випробуванням, посланим вам долею. Не завадить загальна обережність у справах, в дорозі.

Рак

Ракам зірки підказують, що це конфліктний день. Якщо у ваші плани не входить розрив або загострення відносин, бажано мінімізувати власну активність, відмовитися від партнерських ініціатив та скоротити до мінімуму будь-які контакти, пофарбовані взаємною неприязню. Енергію краще направити на корисну діяльність, наприклад, на турботу про близьких, зміцнення свого здоров’я і працездатності.

Лев

Сьогодні фортуна швидше за Львів, аніж проти, але хорошу картину псує сума побічних невдалих обставин. З-за них вам вдасться зробити менше, ніж у комфортних умовах. Потрібна обережність, якщо ви подорожуєте, спілкуєтеся з іноземцями, вирішуєте кваліфікаційні, освітні, медичні або бюрократичні питання. Не варто вирушати в дорогу, оформляти документи, починати листування.

Діва

Сьогодні Дівам краще подвоїти акуратність, щоб не завдати шкоди важливій справі, цінній речі або дорогим людям. Імпульсивність, помножена на нервозність через екстрених обставин, здатна вивести з рівноваги і спонукати до руйнівної ініціативи замість творчої. Навіть добрий план загрожує шкодою. Потрібні спритність і страховка у будь-яких роботах, тоді виправданий ризик принесе гарні плоди.

Терези

Сьогодні Терезам краще уникати конфлікту, він здатний зіпсувати найтепліші стосунки. Можливі агресивні суперечки через нерухомість і взаємні зобов’язання. Не варто оформляти договір, вступати в діалог або підкидати дров у багаття розбіжностей, шукати посередника, провокувати конкурентів. Необхідна конструктивність у контактах з партнером, близькими, юристами, носіями яких-небудь важливих прав.

Скорпіон

Сьогодні ритм життя Скорпіонам задають актуальні клопоти, незалежність малоймовірна. Доведеться кинути сили на виконання термінового завдання або обговорювання ключової деталі. Можлива поїздка на близьку відстань, занепокоєння у зв’язку з вихованцем. Можуть ускладнитися стосунки з колегами, помічниками, ріднею, персоналом установ і сервісів. Багато вирішить досвід, старанність, винахідливість і майстерність.

Стрілець

Стрільцям не варто втрачати впевненості у собі. Сьогодні ваш апломб виправданий, а надія на везіння не безпідставна. Вам неодмінно послужить хорошу службу чарівність або один з ваших талантів. Також, удачі можливі у ваших дітей, учнів або команди. Перешкоди, які вам доведеться подолати на шляху до успіху, будуть носити скоріше організаційний характер, не виключаються проблеми з фінансами і зв’язком.

Козеріг

Сьогодні загострена реакція Козерогів на будь-які події, включаючи домашні. Ви можете перебільшувати роль випадковостей і бачити в негативному світлі цілком позитивні речі. Можливі помилки, травми, емоційні зриви, побутові аврали, сімейні та інші сварки. Якщо не вдалося взяти себе в руки вдень, бажано знайти спосіб скинути напругу хоча б ввечері, щоб уникнути душевних і фізичних перевантажень.

Водолій

Сьогодні Водоліям доведеться проявити послідовність. Якщо ви в щось вплуталися, буде майже неможливо дати задній хід, а діяти доведеться в стислі терміни або в обмежених умовах. У відсутність зовнішнього контролю, найсуворішим цензором може стати ваш власний внутрішній страх. Важливо не випускати з уваги надихаючий орієнтир, який буде підживлювати ваш дух, оптимізмом, а тіло енергією.

Риби

В цю добу Рибам нелегко встояти проти привабливої перспективи швидкого результату, наприклад, отримання експрес-доходу. Також, не виключена чарівність новизною, престижем, модою, показним блиском. Однак здоровий глузд, на відміну від захопленості, буде підказувати дещо інше. Ризикувати чи ні, вирішувати вам. Сьогодні ще не пізно додати до натхнення розрахунок і тверезо зважити всі “за” і “проти”.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.