На Уманщині продовжують дарувати житло учасникам АТО

Опубліковано: 13.01.2019

Керівництво Уманського району особливу увагу приділяє питанню забезпечення житлом учасників АТО.

На Уманщині продовжують дарувати житло учасникам АТО

10 січня учасник антитерористичної операції Тищенко Михайло Вікторович отримав житло в селі Танське. Це вже третій будинок, придбаний в рамках районної комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, родин Героїв Небесної Сотні, постраждалих під час Революції Гідності та бійців-добровольців на 2018-2022 роки.

Вручення сертифікату на житло відбулося за участю голови Уманської районної державної адміністрації Євгенія Данченко, голови Уманської районної ради Оксани Супрунець, сільського голови села Танське Ігоря Кифорука, представників сільської громади та місцевого сільгосппідприємства ТОВ «Поділля агропродукт».

Будинок загальною вартістю 66,7 тис. грн був придбаний шляхом співфінансування з районного та сільського бюджетів  (36,7 тис. грн – районний бюджет, 30 тис. грн – сільський бюджет).

«За 2018 рік було витрачено біля 2,5 млн грн на різні напрями підтримки учасників антитерористичної операції, зокрема надання пільг на житлово-комунальні послуги та придбання твердого палива, надання  щомісячної стипендії дітям та батькам загиблих учасників АТО, пільгові перевезення, забезпечення безкоштовним харчуванням дітей із сімей учасників АТО. Ми і надалі будемо продовжувати підтримувати захисників рідного краю та України», – зазначив голова РДА Євгеній Данченко.    

Очільник району подякував військовослужбовцю за гідне виконання свого обов’язку перед Батьківщиною та побажав миру, добра і злагоди в оселі.

 Окрім того, керівники району вручили Михайлу Тищенку подарунки.

У свою чергу, Михайло, який має велику сім’ю – дружину і троє дітей, щиро подякував за житло, якого він надзвичайно потребував.

Відділ взаємодії з громадськістю апарату Уманської райдержадміністрації

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.