Гороскоп на 14 січня

Опубліковано: 14.01.2019
гороскоп

Овен

Сьогодні Овни схильні піддаватися настрою, залежні від своїх особистих звичок і поточного самопочуття. Загальна атмосфера сприятиме нагнітанню хвилювання або нервозності. Якщо ви натрапили на перешкоду, розумніше взяти паузу: ймовірно, ви гарячкуєте і не враховуєте якийсь важливий фактор. У разі конфлікту, зірки не рекомендують махати кулаками після бійки, радять охолонути та заспокоїтись, інформує Ukr.Media.

Тілець

В цей день Тільців постійно щось відволікає. Якщо ви хочете спокійно зосередитися на своїх власних планах і потребах, вам доведеться почекати пізнього вечора. Не виключено, що лише перед відходом до сну вам нарешті вдасться зібратися з думками. У денні години бажано не програмувати себе заздалегідь і діяти по ситуації, тим більше, що в чомусь вона виявиться абсолютно непередбачуваною.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам не варто без причин змінювати політику. Принцип “береженого бог береже” буде найбільш вірним, якщо ви не хочете зайвих проблем. Він виявиться однаково корисним вам в офіційному і неформальному середовищі, в професійному спілкуванні, контактах з друзями і при зіткненні з малознайомими людьми. Перед сном не завадить знову привести в порядок думки, подумати про матеріальну захищеність.

Рак

Ракам не варто будувати плани і піддаватися випадковим імпульсам. Ініціативи сьогодні скоріше шкідливі, їхній ефект мало передбачуваний. До того ж, високий ризик посилити конфлікт або підкреслити провал. Не варто розраховувати на приятельські зв’язки: аж до вечора вони марні. Ситуація зміниться ближче до ночі: у вас з’являться слушні думки, прийде корисна інформація або хтось із друзів запропонує вам допомогу.

Лев

Сьогодні Левів підтримує тільки їхня віра. Ситуація може зайти в глухий кут, не виключається втрата енергії або можливостей. Не розчаруватися і не впасти духом остаточно вам допоможе вдалий збіг подій, везіння в якійсь дрібниці. В кінці дня обставини прозоро натякнуть вам, що романтично-пригодницька тактика вичерпала себе, пора підійти до справи більш відповідально, системно і практично.

Діва

Сьогодні Дівам краще утриматися від ініціативи, крім тієї, що потрібна по ситуації. Порушивши це правило, ви ризикуєте пережити кілька неприємних моментів без якої-небудь практичної користі для себе. Небезпечний експромт на тлі нудьги. Можуть позначитися наслідки емоційного перезбудження. Варто берегти від подібних проявів маленьких дітей. Новий позитивний тренд почне формуватися ближче до ночі.

Терези

Сьогодні Терезам не варто домовлятися з партнерами та друзями, а також починати бесіду, прагнути до знайомства, намагатися отримати адекватний зворотній зв’язок. Поведінка цікавих вам людей може бути непередбачуваною або сама атмосфера навколо вас буде незвичайною, провокаційною, знервованою. Втім, в цьому є і позитивна грань: якщо ви занудьгували, вас можуть розважити якимось оригінальним трюком.

Скорпіон

Сьогодні найкраща тактика для Скорпіонів – швидке підстроювання до обставин. Передбачити перебіг подій у точності буде проблематично, але в ваші завдання це і не входить. Набагато важливіше зловити момент і одразу зробити все, що в ваших силах. Якщо ви чекаєте інформації від партнера або відгуку на свої пропозиції, ближче до ночі не завадить налаштувати безперебійний зв’язок: зросте ймовірність новин.

Стрілець

День дозволяє Стрільцям перемогти в розпочатій грі, продовживши взяту лінію поведінки. Можна застосувати оригінальний прийом, не задіяний раніше. Якщо рахунок був рівним, є шанс зробити спритний хід і вирватися вперед. Вітається командний дух. Ситуація не зовсім формальна, ви можете завоювати оригінальний бонус або приз глядацьких симпатій. Проте до вечора креативний потенціал буде вичерпано.

Козеріг

Козероги аж до вечора будуть мати мало впливу на ситуацію. Зірки не радять нервувати з цього приводу, неврівноважений стан духу погано позначиться на вашому самопочутті і поточних справах, включаючи побутові. Але і визнавати свою поразку рано: в кінці дня ви почнете мислити у властивому вам практичному стилі і напевно побачите в сформованих обставинах не тільки негативну сторону.

Водолій

Сьогодні Водолії здатні знайти оригінальний вихід з будь-якого положення, що стане в нагоді або їм самим, або їхнім друзям, знайомим і найближчому оточенню. Водоліям-тугодумам і новачкам допоможуть несподівані вдалі обставини. Однак смуга такого везіння не буде тривати вічно. В кінці дня вам доведеться повернутися до стандартної і стабільної обстановки, наприклад, повернутися з поїздки додому.

Риби

Рибам варто врахувати, що це день сюрпризів. Найтвердіше рішення буде в останню мить змінено на протилежне, а може бути, зовсім нове, оригінальне і навіть шокуюче. Якщо ви віддаєте перевагу надійній інформації, довговічним якісним покупкам, загальній стабільності і не любите діяти поспіхом, вам краще або дочекатися пізнього вечора, або відкласти задуманий захід до завтра.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.