Уманський національний університет садівництва очолив світовий рейтинг вузів

Опубліковано: 14.01.2019
університет


Уманський національний університет садівництва став лідером світового рейтингу університетів UI Greenmetric World Uniniversity Rankings 2018. Вищий навчальний заклад посів третє місце серед вишів України.

У рейтингу Greenmetric World Uniniversity Rankings 2018 представлено 719 університетів із 81 країни. До рейтингу потрапило 10 університетів України, зазначили у прес-службі Уманського НУС.

Уманський національний університет садівництва очолив світовий рейтинг вузів

UI GreenMetric є першим і єдиним рейтингом у своєму роді. У 2010 році в дослідженні взяли участь 95 вишів, у 2018-му ― 719 навчальних закладів з 81 країни. Рейтинг охоплює Азію, Європу, Африку, Австралію, Північну та Південну Америку та Океанію.

Світовий рейтинг університетів UI GreenMetric оцінює можливості вишів розробляти екологічно чисту інфраструктуру. Враховуються розміри університету, його зональний профіль (міський, приміський або сільський) та кількість зеленого простору. Також оцінюється споживання електроенергії, водокористування, поводження з відходами, інфраструктура та орієнтація на зміну клімату. Крім того, укладачів рейтингу цікавлять освіта і дослідження в університеті.

Джерело: Вечірня Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.