«Уманьпиво» визнали одним з найбільших експортерів Черкащини

Опубліковано: 15.01.2019
уманьпиво

Уманська пивоварня «Уманьпиво» потрапила до каталогу експортерів Черкаської області «Buy from Cherkasy region». У каталозі зібрано інформацію про продукцію понад 30-ти найактивніших підприємств регіону, які працюють у харчовій, хімічній, переробній, машинобудівній, меблевій та легкій промисловості.

Каталог «Buy from Cherkasy region» розробили у Департаменті регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації. У ньому міститься інформація щодо виробленої на Черкащині продукції, яка пропонується для експорту. Каталог планують доповнювати новими виробниками.

Наразі каталог «Buy from Cherkasy region» вже розіслано на 65 міжнародні торгові мережі та у 44 посольства України за кордоном, а також на 25 консульств та 40 представників торгово-промислової палати України за кордоном для поширення серед бізнес-кіл.

«Найбільша подяка ― експортерам Черкащини, перш за все, за співпрацю та наполегливу роботу, яку Ви виконуєте та вкотре доводите всім, що товари вироблені в Україні є креативними, технологічними та конкурентоспроможними на іноземних ринках», ― зазначили у прес-службі Черкаської ОДА.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.