В Умані пройшов районний зліт колядників та щедрівників ― ФОТО, ВІДЕО

Опубліковано: 15.01.2019

14 січня в Умані відбувся традиційний фестиваль фольклорних дійств «Добрий вечір, Щедрий вечір». Його учасниками стали творчі колективи, хори та ансамблі з різних куточків Уманщини. У програмі фестивалю були різдвяні віншування, а також відомі українські колядки та щедрівки в автентичному виконанні.

В Умані пройшов районний зліт колядників та щедрівників ― ФОТО, ВІДЕО

Цьогорічний районний фестиваль фольклорних дійств «Добрий вечір, Щедрий вечір» проходив на території державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань».

1111543

Метою проведення заходу було відродження та популяризація української обрядової та звичаєвої культури, а також виявлення та підтримка молодих виконавців.

IMG 3939 3
IMG 3951

«Завзято, колоритно, зі справжньою українською душевністю і щирістю учасники фестивалю співали щедрівки, колядки, бажали землякам щедрих врожаїв та доброї долі, демонструючи всю чарівність та багатство народних традицій», ― зазначили у відділі взаємодії з громадськістю Уманської районної державної адміністрації.

IMG 4043
IMG 4005

Гостей фестивалю пригощали пирогами власного приготування господині сіл району.

DSC 1041 1
DSC 1043

Діти мали змогу відвідати майстер-клас з виготовлення різдвяних дзвіночків з глини у творчій майстерні Діда Панаса й Тараса.

IMG 3988

Також під час фестивалю відбувся флеш-моб ― усі присутні разом заспівали колядку «Добрий вечір тобі, пане господарю».

IMG 4060
IMG 4080

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.