У Монастирищі обговорили проблему “торгівлі людьми”

Опубліковано: 16.01.2019
людина не товар

З метою підвищення рівня обізнаності населення у Монастирищенській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості нещодавно відбувся тематичний семінар щодо проблеми “торгівлі людьми” для  15 пошукачів роботи. Про це повідомляє прес-служба Монастирищенської районної філії ОЦЗ.

На захід було запрошено директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Асю Підлісну. Вона надала фахові роз’яснення щодо характеристик трудової міграції, причин її виникнення та небезпечних наслідків нелегальної міграції для сім’ї, особистості та суспільства загалом. Також учасники отримали поради щодо грамотної підготовки до виїзду за кордон та дізнались, куди можна звертатися за допомогою, якщо потрапили у скрутну ситуацію за межами країни.

“Жертви торгівлі людьми можуть розраховувати на допомогу в психологічній реабілітації. Державні органи та громадські організації надають безкоштовну та анонімну медичну, психологічну та юридичну допомогу, проводять професійне навчання, допомагають сім’ям постраждалих тощо”, – зазначила директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.