Уманський НУС – серед лідерів світового рейтингу університетів

Опубліковано: 16.01.2019

Уманський національний університет садівництва зайняв у рейтингу UI Green Metric World University Rankings – 2018 третє місце серед закладів вищої освіти України.

Уманський НУС – серед лідерів світового рейтингу університетів

У рейтингу представлено 719 університетів із 81 країни. До рейтингу увійшли 10 університетів України.

Світовий рейтинг університетів UI GreenMetric започаткував Університет Індонезії. Вперше його сформували у 2010 році. Рейтинг унаочнює можливості вишів розробляти екологічно чисту інфраструктуру. На сайті проекту (greenmetric.ui.ac.id) перераховані критерії, за якими оцінюють навчальні заклади. По-перше, це розміри університету та його зональний профіль (міський, приміський або сільський), кількість зеленого простору. Інша категорія пов’язана зі споживанням електроенергії: оцінюються водокористування, поводження з відходами, інфраструктура, транспорт, те, як враховується фактор зміни клімату. Також укладачів рейтингу цікавлять освіта і дослідження в університеті, те, як заклад реагує на проблеми сталого розвитку або як вирішує такі питання у своїй політиці, діях і комунікаціях. 

За підсумками 2018 року українські виші найбільше балів отримували у категоріях, що стосуються розташування та інфраструктури, також – освіти і досліджень. Уманський національний університет садівництва отримав 5025 балів.

UI GreenMetric є першим і єдиним рейтингом у своєму роді. У 2010 році в дослідженні взяли участь 95 вишів, у 2018-му – 719 навчальних закладів з 81 країни, охоплені Азія, Європа, Африка, Австралія, Північна та Південна Америка, Океанія.

Уманський НУС – серед лідерів світового рейтингу університетів

Звіт щодо рейтингу

Джерело: Уманський НУС

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.