Школярі з села Полянецьке защедрували у приймальні Антона Яценка в Умані

Опубліковано: 18.01.2019
67867

На Уманщині діти відроджують стародавню українську традицію щедрування. 14 січня, на Старий Новий рік, вихованці гуртка «Родина», що діє при школі в селі Полянецьке Уманського району, завітали із щедрівками до громадської приймальні народного депутата України Антона Яценка у місті Умань.

Антон Яценко подякував творчому колективу та їх керівнику за святкове привітання. Помічники народного депутата за його дорученням вручили дітям солодкі подарунки.

«Співати колядки, щедрівки і отримувати за них подарунки ― це одна з улюблених традицій у дітей. Намагаюсь її підтримувати. Зичу усім творчої наснаги та успіхів у майбутньому!», ― зазначив на своїй сторінці у Facebook Антон Яценко.

Народний депутат пообіцяв й надалі підтримувати ініціативи, що спрямовані на популяризацію та відродження українських традицій.

67867

Нагадаємо, що 8 січня до громадської приймальні Антона Яценка у місті Христинівка завітали учні 3-го та 7-го класів школи №2 зі смт Верхнячка Христинівського району. Діти та їх класні керівники заспівали українську колядку «Хай Ісус, мале дитя» та привітали усіх присутніх з Новим роком і Різдвом Христовим.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.