Уманською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру двом громадян США за пошкодження розп’яття Ісуса Хреста в Умані

Опубліковано: 21.01.2019
розп'яття

Уманською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні, розпочатому за фактом руйнування скульптури розп’яття Ісуса Хреста в м.Умані.

Так, досудовим розслідуванням встановлено, що 19-річний та 20-річний громадяни США, в суботу 19 січня, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, діючи умисно та цілеспрямовано, з хуліганських спонукань, грубо порушуючи громадський порядок, що супроводжувалося особливою зухвалістю, з мотивів явної неповаги до суспільства, що виразилося у прагненні показати свою зневагу до існуючих правил і норм поведінки в суспільстві, прибули до місця розташування православного хреста, на якому встановлена скульптура зі зображенням розп’яття Ісуса Хреста, який розташований на скелі поруч зі ставком, що по вулиці Визволителів, м. Умань, та зруйнували дану скульптуру, а саме відламали елемент у вигляді ніг, який кинули на землю, після чого хлопці втекли з місця вчинення кримінального правопорушення.

Наразі зловмисників затримано в порядку ст. 208 КПК України.

20 січня 2019 року Уманською місцевою прокуратурою за вказаними фактами хлопцям повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 296 КК України, а саме хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю, вчинене групою осіб.

Того ж дня до Уманського міськрайонного суду направлено клопотання про обрання відносно них запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні перебуває на контролі керівництва Уманської місцевої прокуратури.

Довідково: санкція ч. 2 ст. 296 КК України передбачаєпокарання у виглядіобмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до чотирьох років.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.