ФАПи та амбулаторії Уманського, Христинівського та Монастирищенського районів забезпечили глюкометрами та медичними рукавичками

Опубліковано: 22.01.2019


Фельдшерсько-акушерські пункти та амбулаторії Уманського, Христинівського та Монастирищенського районів забезпечили глюкометрами та медичними рукавичками. Це стало можливим завдяки підтримці народного депутата України Антона Яценка. Повідомляє сайт 04744

Глюкометр (апарат для вимірювання концентрації глюкози) дозволяє контролювати рівень цукру в крові та підтримувати його якомога ближче до норми. Щоб уникнути цукрового діабету та його ускладнень, здорові люди теж повинні перевіряти свій рівень цукру. Для цього зручно використовувати глюкометр, адже він показує результат аналізу за лічені хвилини. Швидка діагностика також є життєво необхідною для хворих на цукровий діабет.

Одноразові медичні рукавички будуть використовуватися для забезпечення максимального рівня гігієни при будь-яких діагностичних або лікувальних маніпуляціях.

фап00002

«Буду й далі турбуватись про здоров’я людей», ― зазначив на своїй сторінці у Facebook Антон Яценко.

фап00001

Нагадаємо, раніше за підтримки народного депутата комплектами одноразових медичних рукавичок було забезпечено Уманську міську лікарню. Також медичний заклад отримав рентген-апарат з функцією флюорографії, автоклави, багатофункціональні ліжка, приліжкові столи, медичні засоби та інше обладнання.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.