Орендувала квартиру під притон: уманчанку відправили на 6 років за ґрати за наркоторгівлю

Опубліковано: 25.01.2019

32-річна уманчанка перетворила орендовану квартиру в наркопритон. Жінка пускала до себе додому наркозалежних осіб, які вживали там наркотичні засоби. Крім того, зловмисниця продавала амфетамін. За вказані злочини жінку засудили до шести років позбавлення волі з конфіскацією половини майна.

Орендувала квартиру під притон: уманчанку відправили на 6 років за ґрати за наркоторгівлю

«Уманчанка надавала наркозалежним особам приміщення знімної квартири в Умані для незаконного вживання наркотичних засобів. Крім цього, дана громадянка придбала у невідомої особи амфетамін, незаконно зберігала його при собі з метою подальшого збуту, а згодом продала», ― зазначили в Уманській місцевій прокуратурі.

18 січня Уманського міськрайонного суду жінку було визнано винною у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 317 Кримінального кодексу України (Надання приміщення для незаконного вживання наркотичних засобів, психотропних речовин) і ч. 2 ст.307 КК України (Незаконне придбання, зберігання з метою збуту психотропної речовини, а також незаконний збут психотропної речовини, вчинені повторно, особою, яка раніше вчинила злочин, передбачений ст.317 КК України) та призначено покарання у вигляді шести років позбавлення волі з конфіскацією половини майна.

Наразі вирок суду ще не вступив у законну силу та вивчається прокуратурою на предмет законності.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.