Сайти Уманського педуніверситету атакували хакери-месники

Опубліковано: 25.01.2019
анонімус

18 січня невідомі зловмисники пошкодили сервер Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Через це усі сайти вищого навчального закладу перестали працювати. Адміністрація УДПУ подала заяву до Уманського відділу поліції з приводу кібератаки.

У заяві до поліції адміністрація УДПУ просить встановити осіб, причетних до даних правопорушень, та притягнути їх до відповідальності згідно з чинним законодавством України. Про це повідомили у прес-центі УДПУ.

Як з’ясувалося, зловмисники також надіслали анонімні листи співробітникам УДПУ та інших вищих навчальних закладів України. Хакери попередили, що найближчим часом буде запущено «сайт Справжнього УДПУ без можливості коментувати чи видаляти інформацію».

Нагадаємо, 16 січня на особисті електронні адреси співробітників та структурних підрозділів УДПУ вже надходили листи від так званої «ініціативної групи». Зловмисники погрожували незабаром висвітлити в соцмережах «одіозні моменти» вступної кампанії та освітнього процесу в закладі вищої освіти.

В УДПУ вважають, що кібератаки спрямовані на зрив вступної кампанії та підрив авторитету вищого навчального закладу.

«Нині УДПУ ствердився як потужний заклад вищої педагогічної освіти, добре знаний своїми здобутками в Україні та за її межами, що готує фахівців для національної школи та зарубіжжя. Університет має офіційний сайт, на якому систематично і правдиво оприлюднюється вся інформація про заклад відповідно до вимог чинного законодавства», ― зазначили у прес-центрі УДПУ.

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.