Гороскоп на 28 січня

Опубліковано: 28.01.2019
Гороскоп на 28 січня

Овен

В цей день Овни менш винахідливі, але більш емоційні, мрійливі, чуттєві. Стане важче швидко реагувати на сигнали і раціонально мислити. Пасивність і залежність від емоцій завадять виконанню термінових і нових завдань. У справах краще керуватися не своїми висновками і популярними думками, а професійною порадою, планом, інструкцією, обов’язком. Не завадить зовнішній контроль, інформує Ukr.Media.

Тілець

Тільцям не варто вибирати цей день для важливого діалогу або зустрічі. Слабкий ефект дадуть не тільки офіційні переговори і співбесіди, але й контакти особистого характеру. Гармонія сьогодні досягається невербально. Не рекомендується квапити співрозмовника з відповіддю, спонукати до відвертості, задавати навідні або дуже прямі питання. Найбільш стабільним буде офіційний союз: шлюб, діловий контракт.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам краще зайнятися рутиною. Бажано рахуватися з самопочуттям, особливо, якщо ви знаходитеся далеко від звичної обстановки, так як в цьому випадку можна не відразу отримати потрібну допомогу. Також, не варто вирушати в далекі та тривалі поїздки, заводити зв’язки, вести переговори, вивчати нову інформацію: можливі дрібні невдачі на старті, зайва емоційність спотворить сприйняття.

Рак

Сьогодні природне чуття підкаже Ракам, як вибратися з найбільш вигадливого лабіринту. В тому числі, ваша інтуїція виявиться незамінною в спілкуванні: ви неодмінно відчуєте, якщо вас намагаються обдурити або спровокувати, прикидаючись другом. День сприятливий для стабільних відносин, де не потрібні зайві слова. Складності імовірніші при контакті з випадковими людьми, а також з дітьми-підлітками.

Лев

Левам не завадить ще один день паузи в активному спілкуванні. Сьогодні можна заглибитися в домашні справи не найприємнішого характеру або зайнятися плановими службовими заходами. Відповідний момент для прибирання, рутинних лікувальних процедур, інспекції запасів. Переважніша спокійна обстановка або робота на дому. Шкідливе тривале перебування в гнітючій атмосфері, не варто багато думати про погане.

Діва

Сьогодні Діви чутливі до пануючої навколо них атмосфери. Наприклад, до настрою і тону співрозмовника, пейзажу за вікном. Якщо ви не занадто вразливі, то зіткнетеся з цією якістю у свого оточення. Можлива схильність сприймати те, що відбувається, в трохи негативному ключі. Порятунком стане надійна людина поруч, улюблена справа чи впевненість у тому, що ви стабільно йдете правильним курсом.

Терези

В цей день зірки радять Терезам утриматися від важливих справ і не підштовхувати до зайвої активності інших людей. Буде природною пауза в інтенсивному спілкуванні, зупинка в дорозі. Може знадобитися привал, підживлення. Добре займатися питаннями безпеки, резервами, нерухомістю, податками, спадщиною, плановими витратами, справами батьків або близьких людей, що потрапили у складне становище.

Скорпіон

Сьогодні для Скорпіонів багато чого залежить від їхнього власного настрою, самопочуття або звичок. Також, для вас в цю добу може мати значення ваш статус в референтній групі: сім’ї, компанії друзів, робочому колективі. Якщо ви відчуваєте те чи інше нездужання, бажано поставити на перше місце здоров’я. У разі нав’язливих переживань буде корисно знайти канал для скидання негативних думок-образів.

Стрілець

Стрільці можуть використовувати цю добу для усамітнення. Воно буде дуже до речне, якщо ви втомилися, маєте проблеми з самопочуттям, а також, якщо ви зажурилися і не хочете показуватися оточуючим в невиграшному для себе низькоенергетичному стані. Починати нові справи сьогодні не рекомендується. Навіть ваша харизма може виявитися безсилою перед загальною пасивністю, чиїмись емоціями або упередженнями.

Козеріг

Козерогам не варто повністю відмовлятися від спілкування зі старими перевіреними друзями. Надмірна балакучість в цю добу не вітається, але комусь може дуже стати в нагоді ваша незрима присутність, розсудливість, досвід або аналітичний талант. Можливо, ви станете опорою для своїх однодумців у скрутній ситуації або, навпаки, самі знайдете у них підтримку, якщо вас несподівано відвідала зневіра.

Водолій

Сьогодні Водоліям варто в точності дотримуватися запропонованих правил і регламентів. В офіційній обстановці це стане найкращою гарантією стабільного успіху, а в складний момент – важливою умовою безпеки. Неформальна розмова в цю добу може зайти в глухий кут через емоційність або недостатню відвертість. Цілком можливо, що всі її учасники, включаючи вас, будуть чути тільки самих себе.

Риби

Сьогодні Рибам йде на благо пасивність, вразливість, прив’язливість і навіть ідеалізм. Саме ці якості не дадуть вам завчасно розпочати авантюру, звернувши з безпечного знайомого шляху. Офіційні схеми вирішення завдань і професійні поради у цю добу надійніші, ніж ризиковані експромти і розхожі популярні думки. Можна довіритися чуттю, досвіду старших, настановам перевірених друзів.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.