В Умань з перевірками можуть навідатися псевдоінспектори Держпраці

Опубліковано: 28.01.2019

Роботодавців Умані та Уманського району попередили про ймовірність телефонних дзвінків від невідомих осіб, які представлятимуться інспекторами Управління Держпраці. Шахраї пропонують провести перевірку «без значних штрафів і неприємностей». Натомість зловмисники вимагають у підприємців кругленьку суму.

В Умань з перевірками можуть навідатися псевдоінспектори Держпраці

Начальник Управління Держпраці у Черкаській області Олена Лазарєва закликала роботодавців бути пильними, уточнювати дані осіб, які представилися інспекторами, та повідомляти правоохоронцям про факти появи на підприємствах шахраїв під виглядом інспекторів Управління.

Для підтвердження повноважень головних державних інспекторів підприємцям пропонують звернутися до сектору управління персоналом Управління Держпраці у Черкаській області за телефоном: (0472) 36-21-78.

Варто зазначити, що роботодавець (юридична особа або фізична особа-підприємець) має право вимагати у осіб, які прийшли для здійснення перевірки, відрекомендуватися, а також пред’явити службові посвідчення та направлення на проведення перевірки конкретного роботодавця.

«З метою захисту від неправомірних перевірок потрібно зафіксувати дані службових посвідчень (ПІБ, посаду, номер посвідчення, дату видачі, термін дії, орган, який його видав), при відмові «інспектора» ― викликати поліцію для встановлення даних осіб та їх повноважень», ― зазначається на сайті виконавчого комітету Уманської міської ради.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.