Через центр села Чайківка тепер буде їздити автобус

Опубліковано: 01.02.2019

Жителі с. Чайківка Христинівського району раніше не могли дістатись до районного центру, через відсутність регулярного приміського автобуса. Це створювало багато незручностей для мешканців села.

Місцеві жителі неодноразово зверталися до народного депутата Антона Яценко з проханнями вирішити проблему заїзду приміського автобуса до центру с. Чайківка.

Парламентар відгукнувся на запити людей і постійно працював у напрямку вирішенням цього питання, зокрема, звертався до Кабінету Міністрів України.

У результаті чого проблему було вирішено, і за дорученням Віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона Черкаська облдержадміністрація вжила заходів для забезпечення с. Чайківка автобусним сполученням.

Відтепер щосереди о 6:30 автобус №125 заїжджає у Чайківку, після чого їде у напрямку міста Христинівка. Посадка пасажирів здійснюється на автобусних зупинках при в’їзді та у центрі села. Об 11:30 автобус знову заїжджає в Чайківку по дорозі в село Зоряне.

«Таким чином місцеві жителі можуть швидко та зручно дістатись до необхідного місця призначення. Буду і далі працювати в інтересах громадян», ― зазначив Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

Нижче наведені скани документів офіційної переписки.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.