Уманську дитячу міську лікарню укомплектували сучасними багатофункціональними ліжками, столами та іншим інвентарем

Опубліковано: 01.02.2019
ліжко лікарня

За останній період Уманській дитячій міській лікарні було передано сучасні багатофункціональні ліжка та матраци, медичні кушетки для огляду пацієнтів, інструментальні столи, приліжкові тумби, стільці та одноразові медичні рукавички.

Уманська дитяча міська лікарня отримала весь необхідний медичний інвентар завдяки підтримці народного депутата України Антона Яценка та його співпраці з Благодійним фондом «Сучасне село та місто», директором якого є депутат Черкаської обласної ради Євгеній Клімов.

Зокрема, Уманській дитячій міській лікарні було передано:

― сучасні багатофункціональні ліжка та матраци (ліжка автоматично змінюють положення хворого, що дозволяє уникати пролежнів);

― медичні кушетки для огляду пацієнтів;

― інструментальні столи (для розміщення медичних інструментів під час операцій, маніпуляцій і процедур в лабораторіях та медичних кабінетах);

― приліжкові тумби та стільці (для покращення умов перебування хворих та комфортної роботи працівників лікарні);

― одноразові медичні рукавички (для забезпечення максимального рівня гігієни під час різних маніпуляцій).

«Постійно допомагаю Уманській дитячій міській лікарні усім необхідним медичним інвентарем. Буду і далі турбуватись про здоров’я людей та допомагатиму лікарням», ― зазначив на своїй сторінці у Facebook Антон Яценко.

Нагадаємо, нещодавно за ініціативи народного депутата ФАПи та амбулаторії Уманського, Христинівського та Монастирищенського районів забезпечили глюкометрами (апаратами для вимірювання концентрації глюкози в крові) та медичними рукавичками.

Раніше за підтримки Антона Яценка комплектами одноразових медичних рукавичок було забезпечено Уманську міську лікарню. Також медичний заклад отримав рентген-апарат з функцією флюорографії, автоклави, багатофункціональні ліжка, приліжкові столи, медичні засоби та інше обладнання.

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.