Уманські правоохоронці побували на батьківських зборах в одній із шкіл району

Опубліковано: 02.02.2019
Уманські правоохоронці побували на батьківських зборах в одній із шкіл району

Батьківські збори відбулися в Берестівській загальноосвітній школі. В них взяли участь не тільки педагоги та батьки, а й учні та поліцейські Уманського відділення поліції. Під час заходу співробітник поліції обговорила з присутніми проблему булінгу, а батькам нагадала про належне виконання батьківських обов’язків.

Старший інспектор з ювенальної превенції Уманського відділення поліції Ліна Паламарчук завітала на батьківські збори для учнів 5-9 класів до Берестівської загальноосвітньої школи. Також на збори були запрошені і учні. Одним з важливих завдань, які виконує правоохоронець, є правове виховання неповнолітніх. Тому для присутніх співробітник поліції провела лекцію на тему: «Кримінальна та адміністративна відповідальність» і «Булінг та види відповідальності».

Нагадала батькам про їхні права та обов’язки, зокрема на кожного з батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання і розвиток дитини. Батьки, які ухиляються від виконання своїх обов’язків, або неналежно їх виконують, вдаються до насильства та жорстокого поводження в сім’ї, притягуються до відповідальності як адміністративної так і кримінальної.

Сектор комунікації поліції Черкаської області 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.