Гороскоп на 03 лютого

Опубліковано: 03.02.2019
Гороскоп на 03 лютого

Овен

Перша половина дня може бути позбавлена для Овнів гармонії. Зусилля стануть продуктивними лише в тому випадку, якщо ви взяли вірний напрям і реалістично оцінили свої шанси. Приводів для нервозності та інших складних моментів буде більше у Овнів, народжених у середині березня. Увечері зміниться ситуація, або ваш погляд на неї. Буде корисно змінити обстановку, дізнатися новини, поспілкуватися з друзями, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні Тельцям не варто захоплюватися експериментами і приступати до безпосереднього здійснення нових планів. Навіть якщо ваш розрахунок вірний, теорія розійдеться з практикою, реальність може не збігатися з очікуваннями. Можливо, ввечері ви дізнаєтеся щось нове. Прийміть до уваги чужу думку, наприклад, раду друга, але не прагніть буквально слідувати їй, адаптуйте радау під свої власні потреби.

Близнюки

Близнюкам не варто метушитися в першій половині дня. Брати участь у спільних справах у цей час може бути настільки ж клопітно й небезпечно, як і давати хід індивідуальній ініціативі. З наближенням вечора, навпаки, почнуть складатися сприятливі для вас умови. На кінець дня можна планувати поїздку, вечірку, тренування, пошук, обмін інформацією, будь-яку фізичну та інтелектуальну активність.

Рак

Не той день, коли типовим Ракам варто прагнути на перший план. Ініціативність і імпульсивність особливо чреваті в першій половині дня, в тому числі, як і ваша відповідь на чужі вчинки. Увечері корисно стежити за останніми новинами та тенденціями, головним чином, для того, щоб вчасно уникати неприємностей. Вам може знадобитися чиясь оригінальна думка або незвичайне інформаційне джерело.

Лев

Левам не варто планувати щось важливе на першу половину дня. В цей час краще займатися необхідними дрібницями, навіть якщо вони здаються не надто приємними. В умовах несподіваного порушення планів і розрахунків можна ще раз відпрацювати цінний корисний навик. Вечір вдалий для спілкування, особливо, для адресного діалогу, листування, особистої зустрічі, спроби привернути увагу аудиторії до своєї персони.

Діва

Дівам сьогодні краще залишатися насторожі: збережеться ймовірність сюрпризу і пов’язаних з ним термінових клопот. Якщо завдання, з яким ви зіштовхнулися, перевищує рівень ваших знань, умінь або повноважень, не варто панікувати завчасно. З наближенням вечора зміниться коло спілкування, стиль мислення або загальний інформаційний фон, ви отримаєте підказку або навіть оригінальну інструкцію для подолання кризи.

Терези

Терезам пора знову оцінити обстановку і свою роль у ній. Це особливо важливо, якщо мова йде про фундаментальні позиції: будинок, сім’ю, шлюб, кар’єру, права та обов’язки. Бажано відмовитися від зайвої активності у першій половині доби. Вечір сприятливий для дружнього спілкування, для інтелектуальних, спортивних та технічних захоплень, для контакту з дітьми. Варто бути стриманішим у любовних справах.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам не варто чекати везіння у звичному сенсі слова. Зате можливі мимовольні успіхи там, де в несподіваних обставинах доводиться терміново застосовувати нетривіальні методи. Сюрпризи та тглухі кути можливі в поїздках, під час прогулянок, у процесі спілкування, під час вирішення комп’ютерних проблем і завдань з області програмування. Увечері ймовірна цікава розмова з сім’єю або близьким другом.

Стрілець

У першій частині дня Стрільцям не варто займатися практичними справами. Навіть рядовий шопінг з утилітарною метою загрожує перетворитися в пригоду, не давши при цьому потрібного ефекту і навіть привівши до втрат. Зате у вас є всі шанси чудово провести вечір. Ви можете вступити в листування, дізнатися новини, присвятити час мережному серфінгу, спілкуванню з близьким другом чи ріднею, відправитися на прогулянку.

Козеріг

У першій половині дня Козерогам краще скасувати ініціативу, дотримуватися максимальної обережності і не послаблювати самоконтроль. З наближенням вечора добре звернути увагу на щось, не пов’язане з основним предметом ваших думок. Не зашкодить невеликий позаплановий шопінг. Може виявитися приємною і корисною випадкова розмова. Можливі новини у зв’язку з матеріальним становищем або оригінальним хобі.

Водолій

У першій половині цього дня у більшості Водоліїв будуть зв’язані руки. Незалежно від причини такого стану справ, не варто намагатися терміново їх змінити, так як змагатися з самою долею марно. Проте друга частина доби порадує вас свободою слова або переміщень, підбадьорить свіжою надихаючою новиною чи черговим геніальним осяянням. Знайдеться несподіваний легкий вихід з будь-якого глухого кута.

Риби

Сьогодні Рибам зірки радять залишатися в ролі спостерігачів або рядових членів компанії. У першій половині дня це вбереже вас від помилок, які ви неодмінно допустіте, якщо надто енергійно влізете в те чи інше колективне дійство. З приходом вечора зросте потреба в інформації і неформальному спілкуванні, вашу увагу може привернути незвичайний співрозмовник, або незвичне джерело відомостей.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.