Гороскоп на 04 лютого

Опубліковано: 04.02.2019
Гороскоп на 04 лютого

Овен

Сьогодні увага багатьох Овнів прикута до колективних справ, наприклад, подій в світі, соціумі, колективі, мережевому просторі, науково-технічній сфері. Щось важливе може статися у ваших дружніх відносинах або в команді, яку ви представляєте. Можливо, хтось вимовить доленосні слова, після яких багато чого зміниться, або з’явиться новина, яка вплине на майбутнє вашої групи, інформує Ukr.Media.

Тілець

Тільцям день додасть впевненості, подарує обґрунтовану надію. Радіючи стабільності, не варто забувати про розвиток і прогрес. Важливі новини, а також слова начальства, друзів, дітей, особливо, якщо це заяви від першої особи. Якщо вам не сподобається те, що ви почуєте, це привід замислитися: можливо, ви занадто консервативні, стандартно мислите, ігноруєте логіку моменту і вимоги часу.

Близнюки

Для Близнюків день може виявитися не тільки цікавим і пізнавальним, але і важливим. Значущі моменти найімовірніше, якщо ви вчитеся, подорожуєте, розширюєте кругозір, багато спілкуєтеся з іноземцями, шукаєте друзів по всьому світу, виступаєте в ролі учня або вчителя по відношенню до якої-небудь конкретної особи. Не залишиться без наслідків ваш візит в освітню установу, турфірму, посольство.

Рак

Сьогодні Ракам зірки радять стежити за інформацією в тій сфері, яка стала для них критичною. Новини дня можуть внести корективи у ваші уявлення про дружбу, плани зайнятості або у фінансові проекти. Нестандартна порада допоможе вам знайти несподіваний вихід з небезпечного конфлікту або розв’язати задачу, яка здавалася нерозв’язною. Нові справи, включаючи колективні, починати не рекомендується.

Лев

Сьогодні Левам варто уважніше вибирати слова, сказані на публіку, в тому числі, в Мережі. Все, що ви скажете іншим людям, спрацює на вашу популярність, при цьому можлива й добра слава, і чорний піар. Це значуща доба, якщо ви хочете знайти взаєморозуміння з друзями, дітьми, партнером або зі своєї особистою аудиторією, а також, якщо ви публічно представляєте яку-небудь людину або групу.

Діва

Сьогодні Діви можуть виступити експертами у вузькій області, наприклад, у сфері програмування, нетрадиційної медицини або утримання екзотичних тварин. Якщо ви робите у такій незвичайній сфері перші кроки, у вас з’явиться цінна інформація, якою не варто нехтувати, або оригінальний помічник-однодумець. Втім, щось цікаве і пізнавальне чекає вас навіть під час рутинних звичних справ.

Терези

Терезам варто точніше окреслити сферу своїх прав і повноважень. Область обмежень найімовірніша в сім’ї або професії. Не завадить стати скромнішими в іміджі і потребах, згадати про будинок або обов’язок перед батьками. Джерелом позитиву, новин, яскравих ідей стане вільний креатив, відпочинок, дружба, хобі. Можливий незабутній момент у зв’язку з дітьми, любовними та шлюбними планами, оригінальним проектом.

Скорпіон

Скорпіонам сьогодні краще не бути егоцентриками, особливо, у своїй родині або в групі. Може мати особливу вагу думка батька, друга, або ваша відповідь на їхні слова. Якщо ви просуваєте свій проект або пропонуєте щось від себе особисто, корисно дізнатися про очікування цільової аудиторії і врахувати прогресивні тенденції, які диктуються часом. У цьому випадку, вас швидше зрозуміють і в новому середовищі, і в найближчому оточенні.

Стрілець

Для Стрільців це інформативний день, причому деякі новини та зустрічі можуть стати доленосними. Не варто відмовлятися від поїздки, знайомства, запрошення опублікувати статтю або виступити перед аудиторією. Відповідний момент для реєстрації на мережевому ресурсі, першого поста в особистому щоденнику, озвучування оригінальної пропозиції. Ви можете знайти нового друга або отримати схвальний відгук.

Козеріг

Сьогодні удача благоволить товариським і доброзичливим Козерогам, а також тим представникам знака, які не проти мислити нестандартно, цікавляться всім новим, сучасним і прогресивним. Якщо ви відкриті новому, день може подарувати яскраву ідею, несподівану знахідку, оригінальне придбання, нетривіальне фінансове або технічне рішення, підказку в незнайомій справі, відповідь на філософське питання.

Водолій

Для Водоліїв це вдалий і значимий день. Він важливий подвійно, якщо ви прагнете до популярності, вивчаєте мови або активно спілкуєтеся з людьми, намагається висунутися за рахунок своїх ораторських, літературних або комунікаційних талантів. Кожне ваше слово в цьому випадку стане на вагу золота і отримає більше уваги, ніж ви думаєте. Можна зробити ставку на свою індивідуальність, незвичність і харизму.

Риби

Рибам краще зосередитися на новинах, контактах, вивченні соціальних явищ і тенденцій. День не пройде даремно, якщо ви допитливі, товариські, зацікавлені в прогресі і відповідності своїх планів духу часу. Чужі думки часто будуть виявлятися важливіші за вашу, а їхня вага не залежатиме від офіційного статусу. Може стати значущим слово друга, наставника і навіть випадкової людини.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.