Роботодавців Умані попередили про штрафи за зарплату «в конвертах»

Опубліковано: 04.02.2019


29 січня у місті Умань відбувся семінар з питань дотримання державних соціальних гарантій з оплати праці. До участі у заході було запрошено
29 січня у місті Умань відбувся семінар з питань дотримання державних соціальних гарантій з оплати праці. До участі у заході було запрошено бухгалтерів, голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків і житлово-будівельних кооперативів, а також приватних підприємців.

Роботодавців Умані попередили про штрафи за зарплату «в конвертах»

Семінар для роботодавців міста проводили фахівці Уманської міської ради, Уманського міського центру зайнятості та Управління праці та соціального захисту населення.

Всім присутнім було наголошено на обов’язковій легалізації трудових відносин та дотриманні мінімальних гарантій в оплаті праці.

«Мінімальними державними гарантіями в оплаті праці є не лише мінімальна заробітна плата, але й норми і гарантії в оплаті праці, а саме: норми оплати праці за роботу в надурочний час, у святкові, неробочі та вихідні дні, у нічний час, оплата щорічних відпусток та інше», ― зазначається на сайті Уманської міської ради.

Учасникам семінару розповіли про штрафні санкції за недотримання мінімальних гарантій та вимог трудового законодавства. Також роботодавці дізналися про практичні аспекти нарахування заробітної плати працівникам та отримали роз’яснення щодо актуальних питань законодавства про працю.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.