Увага: шахраї обдурили уманських пенсіонерів на велику суму грошей

Опубліковано: 04.02.2019

Шахрайська схема вже досить давно відома, про це писали багато разів, повідомляли у ЗМІ та поліції, але, на превеликий жаль, вона працює й досі.

Увага: шахраї обдурили уманських пенсіонерів на велику суму грошей

 Цього разу жертвами шахрайства стало подружжя уманських пенсіонерів. Невідомий по телефону повідомив, що їхній внук, який проживає у Броварах, попав у неприємну історію, що може закінчитися криміналом. Спантеличена та перелякана жінка почула в трубці «голос» самого онука, що розвіяло всякі сумніви. Злочинці сказали, що за 1500 тисячі доларів все владнають і внука відпустять.

Останньою краплею зухвалості злочинців стало те, що шахрай сам прийшов до 80-річних пенсіонерів за грошима: знайшов будинок, квартиру, подзвонив у двері. Його не зупинило навіть те, що господар дому зовсім не бачить, – взяв 1000 доларів і ще став чекати, поки жінка побігла до сусідки міняти гроші, щоб добавити решту. Сусідка категорично наказала не давати ніякі гроші, а викликати поліцію. Поки пенсіонерка повернулася – шахрай із грошима втік. Звичайно, після запізнілого дзвінка з’ясувалося, що внук вперше чує про інцидент, який нібито з ним трапився.

Поліцейські, які прибули за адресою, пояснили, що немає підстав заводити кримінальне провадження, адже пенсіонери самі добровільно віддали кошти.

Всі збереження, які довгий час збирали старенькі, із-за їхньої надмірної довіри перейшли до рук аферистів. Шахраї  майстерно володіють психологічними прийомами, аби вплинути на людей, та розігрують сплановані афери. Як бачите, їм це вдається.

Із-за етичних міркувань прізвища ошуканих пенсіонерів не називаються.

Редакція сайту «Уманський портал» нагадує бути уважними, не піддаватися на будь-які провокації, що стосуються грошей, пересвідчуватися у правдивості інформації та викликати у таких випадках поліцію.

Повідомляє Уманський портал

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.