Гороскоп на 05 лютого

Опубліковано: 05.02.2019
Гороскоп на 05 лютого

Овен

Сьогодні думки Овнів займає майбутнє. На одному з перших місць можуть виявитися ваші контакти з групою, взаємини з друзями, новини, мережеві комунікації. Не варто відкладати зустрічі з однодумцями і відмовлятися від запрошення на заходи, особливо, на конференції, збори. Це прекрасний момент, якщо ви хочете попрацювати на спільну справу, довести свою відданість колективній ідеї, інформує Ukr.Media.

Тілець

Сьогодні Тільцям не варто починати важливу розмову, особливо якщо мова йде про дружбу, кар’єру, про долю проекту або дитини. Однодумець, начальник або близька людина може бути одержимий навіженою, з вашої точки зору, ідеєю. Наполягаючи на своєму розумінні питання, ви закладете грунт для розбіжностей в майбутньому. Не кращий день для співбесіди, публікації статті, відкриття сайту, створення облікового запису.

Близнюки

Близнюкам варто проявити більше допитливості, дружелюбності і комунікабельності, не відкладати поїздку, зустріч, розмову, знайомство. Відмінний день, якщо ви експериментуєте, готуєтеся до подорожі або вже пустилися в шлях, відкриваєте мережевий бізнес, отримуєте освіту, займаєтеся рекламою, хочете розширити кругозір, прагнете самореалізуватися у будь-якій прогресивній або незвичайній області.

Рак

Сьогодні Ракам варто орієнтуватися не стільки на свої особисті принципи, скільки на колективний досвід. Чим критичніша або незвичайніша ситуація, в якій ви опинилися, тим більше підстав довіритися народній мудрості, загальній думці. Особливу цінність для вас в цю добу мають підказки від однодумців по хобі або від друзів по нещастю. В легкому випадку може стати в нагоді популярна «глянцева» порада.

Лев

В цю добу для Левів значущі слова партнера і його погляди на животрепетне питання. Важливо майстерно вести діалог. Навіть з добрими намірами не варто перебивати співрозмовника: можна зачепити його самолюбство. У співпраці сьогодні також краще делегувати лідерство другій стороні. Левам, які шукають популярності і впливу, варто стежити за своєю мовою і іміджем: вироблене враження буде важко змінити.

Діва

У Дів день залишить яскраве враження. Він важливий, якщо ви вирішуєте нетривіальну задачу, виконуєте оригінальне доручення, освоюєтеся в групі, займаєтеся лікуванням, програмуванням, дослідженнями, оновленням, усуненням неполадок. Багато часу здатний відняти вихованець. Є відмінні шанси зпрацюватися, проявити себе, завести друзів серед колег. Можуть виявитися корисними навіть моменти роздратування.

Терези

Сьогодні Терезів багато що підбадьорює. День значущий для фрілансерів, для тих, хто знайшов оригінальне хобі, запустив нестандартний проект, зайнятий рекламою, пошуком однодумців, розширенням клієнтської бази, реалізує себе в літературній, технічній сфері або в неформальній соціальній діяльності. Увага Терезів-батьків може бути аж до ночі сконцентрована на дітях, особливо, якщо це підлітки.

Скорпіон

Скорпіонам не варто обривати на середині важливу розмову, особливо, якщо його затіяв хтось із друзів або домочадців. Теми, обговорювані сьогодні, можуть мати велике значення для вашої родини або групи, для вашого комп’ютера, автомобіля або сайту. Не виключено, що ваш будинок стане осередком новин, а хтось з близьких – ініціатором дискусії або її предметом. Можливі незвичні процедури і клопоти.

Стрілець

Стрільцям сьогодні бажано стежити за новинами, не упускати можливість висловитися або обмінятися інформацією. Це прекрасний день для продовження цікавої бесіди, незвичайної поїздки або оригінальної екскурсії. У вашому оточенні може виявитися нестандартно мислячий співрозмовник, рівний вам по розуму, харизмі та ерудиції. Зростають шанси знайти гідного учня, клієнта, помічника чи попутника.

Козеріг

На цей день Козерогам не варто що-небудь жорстко планувати. Можуть вдатися невеликі матеріальні і технічні експерименти. Можливі непередбачені покупки, несподівані грошові надходження або свіжі ідеї, пов’язані з організацією взаєморозрахунків. Корисно розширити кругозір в науково-технічній і фінансовій області. Непоганий момент для вибору комп’ютерних програм, гаджетів, засобів комунікації.

Водолій

Водоліям варто бути енергійнішими у проштовхуванні своїх ідей, по можливості, підкріплюючи заявки дією. У цьому вам допоможе хороша інтелектуальна форма, фізична спритність або технічна майстерність. Пропозиції, обговорювані в цю добу, важливі для вашого майбутнього, так само як і створені зв’язки. Можна зустріти ідеального друга, співрозмовника, компаньйона, і одночасно забезпечити собі відмінний піар.

Риби

Сьогодні Рибам краще зробити акцент на підтримці соціальних зв’язків або розширенні кругозору. Особливої уваги заслуговують останні новини, технічні і наукові сенсації. Свої власні інтереси та ідеї, навпаки, в цю добу просувати не рекомендується: великий ризик виявитися не почутим у загальному хорі голосів. В кінці дня корисно розвантажити свідомість, припинити читання, контакт або перегляд відео.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.