В Умані шахраї видурили у подружжя пенсіонерів 1000 доларів

Опубліковано: 05.02.2019

У місті Умань подружжя пенсіонерів стало жертвою шахраїв. Схема досить поширена ― до постраждалих зателефонували невідомі та сказали, що їх онук потрапив у біду. Шахраї наголошували, що на хлопця чекає кримінальна відповідальність. За вирішення цієї ситуації зловмисники вимагали 1500 доларів.

В Умані шахраї видурили у подружжя пенсіонерів 1000 доларів

Пенсіонерам під час розмови вказали, що їх онук проживає у Броварах, що збігалося з дійсністю. Крім того, їм дали поговорити з самим «онуком», а це розвіяло усі підозри. 80-річні пенсіонери повірили, що єдиний шанс врятувати хлопця ― передати бандитам гроші. Про це пише «Уманський портал».

Один із шахраїв особисто прийшов додому до постраждалих. Це свідчить про те, що зловмисники заздалегідь дізналися адресу своїх майбутніх жертв. 

Пенсіонери мали лише 1000 доларів. Щоб обміняти решту потрібної суми, вони звернулися до сусідки. Та категорично відмовляла подружню пару передавати будь-що невідомим людям.

Проте шахрай встиг забрати 1000 доларів на «порятунок» онука, після чого втік. Його не зупинило навіть те, що господар дому був незрячим.

Прийшовши в себе, уманчани зателефонували до свого онука, який нічого не знав про цю історію.

Поліція не змогла допомогти постраждалим, адже ті добровільно передали гроші зловмисникам. Виявилося, що пенсіонери відділи шахраям усі свої заощадження.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.