Гороскоп на 06 лютого

Опубліковано: 06.02.2019
Гороскоп на 06 лютого

Овен

Сьогодні Овнам знадобляться такі якості, як скромність, стриманість і вміння триматися в тіні. Умовою успіху може стати коректність у спілкуванні з жінками, особливо з колегами, представницями керівної ланки або бюрократичного апарату. Це не найбільш підходяща доба для відкритої ініціативи: велика ймовірність залишитися непоміченим, вибрати не той імідж, метод або момент для дій, інформує Ukr.Media.

Тілець

Сьогодні Тільцям не доведеться витрачати багато сил на підтримку порядку, дотримання норм і стандартів. В більшості випадків буде цілком достатньо непрямого контролю за подіями для того, щоб вони розвивалися в потрібному вам ключі. Захопленним Тільцям зірки нагадують, що період авантюр закінчено. Не варто дозволяти собі більше, ніж дозволяють правила, підказує досвід і рекомендує здоровий глузд.

Близнюки

День м’яко нагадає Близнюкам про борг і обов’язки. Стиль поведінки може задати професійний стандарт, настрій начальства, матеріальне зобов’язання. Не варто робити ставку на гіпертовариськість, сьогодні набагато більшу роль почне грати невербальний контакт. Викликати у потрібних людей довіру у багатьох випадках стане важливіше, ніж блиснути ерудицією Дотепності краще віддати перевагу делікатність.

Рак

Ракам варто використовувати цей день для нормалізації відносин з людьми, перш за все, старшими та досвідченішими, а також з різними офіційними організаціями та бюрократичними інстанціями. Сьогодні нескладно поєднувати конфіденційність та дотримання меж, підтримувати мінімальний баланс інтересів. Потрібний тон, імідж і момент для контакту підкаже інтуїція. Не буде зайвим стримане вираження симпатії.

Лев

Левам сьогодні краще налаштуватися на стриманість у спілкуванні з людьми, акуратність в будь-яких поточних справах, включаючи фінансові. Не буде зайвим дотримання правил, пов’язаних з приватністю, пересторогою, захистом, наприклад, з таємницею вкладів, а також з порядком і гігієною. Не рекомендується багато говорити про свої секрети і випитувати їх у оточуючих. Не завадить обачність в інтимних ситуаціях.

Діва

Дівам варто проявити більше делікатності по відношенню до партнера і оточення в цілому. Піти на розумні поступки особливо важливо, якщо ви хочете завоювати довіру і підтвердити серйозність намірів, а також, якщо цікава вам людина недовірлива і хоче додаткових гарантій. Небажано порушувати домовленості, забувати про правила етикету. Не час пропонувати надто оригінальні нові послуги.

Терези

Сьогодні Терезам краще віддати перевагу рутинним процедурам і не порушувати заведеного в них порядку. Приступаючи до будь-якої, навіть найдрібнішої справи, бажано проявити скрупульозність, послідовність і акуратність. Це особливо важливо, якщо ви маєте справу з рідинами, ліками, хімікатами. Не варто перевантажувати роботою помічників, а також звалювати непосильний тягар на власні плечі.

Скорпіон

Сьогодні самі обставини допоможуть Скорпіонам дотримуватися помірності. Багато представників знаку інтуїтивно знизять темп і почнуть діяти за добре знайомою безпечною схемою. Зірки підказують, що саме вона буде найбільш ефективною, якщо мова йде про любовні справи, виховання дітей, гроші або творчі акції. Можливо, вам натякне на небажаність переходу кордонів ваш партнер.

Стрілець

У Стрільців на порядку денному можуть виявитися домашні справи або сімейні обов’язки. Якщо ніщо не пов’язує вашу активність зовні, можуть набути чинності обмеження психологічного характеру, наприклад, ваші старі звички. Можливе тимчасове зниження тонусу, посилення потреби в безпеці, розумінні, співчутті, власної території. Доречні невеликі планові вкладення в дім, господарство, побут.

Козеріг

Сьогодні Козерогам вигідна скромність запитів. Знизивши на час свої вимоги до життя і всюди просуваючись дрібними кроками, ви отримаєте невеликі, але приємні і надійні результати. Завдяки чуттю і збігам обставин, ви зможете потрапити в потрібне місце в потрібний момент, зробити правильний вибір або залишитися непоміченим тими, з ким не хочете зустрічі. Можливі вдалі якісні покупки.

Водолій

Водоліям сьогодні не завадить помірність у витратах. В покупках, угодах і навіть в харчуванні бажано дотримуватися обережності і принципу «краще менше, та краще». Корисно навести порядок в речах повсякденного користування і в особистому бюджеті, уточнити список необхідного і подумати, без чого можна обійтися найближчим часом. Товариським Водоліям зірки рекомендують звернути необов’язкові контакти.

Риби

Сьогодні Рибам варто подбати про свої власні потреби. Зірки радять підійти до них тверезо і практично, почавши з необхідного. Вдалими обіцяють стати дрібні придбання і невеликі обмінні операції. Якщо ви зацікавлені в економії коштів без втрати якості і естетичних нюансів, краще не відкладати до завтра плановий шопінг: не виключено, що на наступний день вам змінить почуття міри.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.