В Умані оперативно ліквідовують провалля у центрі міста

Опубліковано: 06.02.2019
провал

1 лютого по вулиці Небесної сотні у центрі міста Умань утворилося провалля. Один із підземних ходів, що вів у сторону «Центрального гастроному», просів через надлишок вологи у ґрунті. Через це свіжопокладене асфальтобетонне покриття тріснуло і на дорозі утворилася яма.

Щоб запобігти аварійним ситуаціям, відрізок дороги із пошкодженим асфальтобетонним покриттям було перекрито відділом житлово-комунального господарства спільно з відділом поліції.

Роботи з відновлення безпечного проїзду на вказаній ділянці розпочалися 2 лютого. Провалля оперативно ліквідовують працівники відділу житлово-комунального господарства. Наразі рух транспорту по вулиці Небесної сотні відновлено повністю.

Провалля в Умані утворюються досить часто, адже під містом проходять десятки, якщо не сотні, підземних ходів. Їх точну кількість, протяжність та розташування досі не встановлено. Тож утворення провалля неможливо спрогнозувати та попередити.

Відділ житлово-комунального господарства оперативно виконує роботи з ліквідації та локалізації наслідків просідання ґрунтів на території міста. У свій час обвали були на території міської гімназії, по вулицях Кизила, Грушевського, Воїнів-Інтернаціоналістів, Волонтерів, Небесної Сотні, Мазепи, Гайдамацькій та в інших місцях.

За однією з версій науковців, підземні ходи під Уманню утворюють справжнє містечко, адже три століття тому вони служили уманчанам укриттям від ворогів. Карти катакомб немає і досліджувати їх складно, адже через просідання ґрунту тунелі вже частково осипалися.

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.