Гороскоп на 07 лютого

Опубліковано: 07.02.2019
Гороскоп на 07 лютого

Овен

В цю добу зірки не радять Овнам покладатися на свої фантазії, втім, як і на чужі. Уява аж до ночі здатна малювати вам і оточуючим картини, далекі від дійсності. Продуктивність ваших зусиль може виявитися нижче звичайної з-за неуважності, мрійливості, ліні. Не вибирайте цей день для роботи, що вимагає точності, дисципліни, швидкості реакції, концентрації уваги, інформує Ukr.Media.

Тілець

Тільців день схиляє до зайвої мрійливості і робить менш практичними. Загальний правильний погляд на ситуацію і на свою роль в ній часто буде супроводжуватися грою уяви. Імовірна спокуса забігти вперед, прикрасити деякі деталі і надати надмірного значення тому, що не заслуговує уваги. Не виключено, що ви будете ідеалізувати деяких людей або відносини, любов і дружбу.

Близнюки

Сьогодні зірки не радять Близнюкам брати на себе зайву відповідальність і займатися плануванням. Небажано робити остаточний вибір у сфері партнерства, кар’єри чи професії, визначатися зі світоглядом, віросповіданням або місцем проживання. Ця доба розташовує до довірливості, мрійливості, ідеалізму, романтичний погляд на можливі перспективи буде ускладнювати їхню тверезу оцінку.

Рак

Сьогодні Раки – ідеалісти, як би не стверджували протилежне. Особливо ймовірні ілюзії і випадки недооцінки реальності у новому або чужому середовищі, в іншій країні. Доля в цю добу буде до вас прихильною і вбереже від явних помилок, однак вам варто віддати собі звіт в своїх помилках і врахувати їх на майбутнє, в іншому випадку, ви ще не раз зіткнетеся з наслідками своєї відірваності від реального життя.

Лев

Левам варто остерігатися зваб і помилок. Сьогодні легко перейти межу в інтимній або кризовій обстановці, а також там, де незрозумілі правила, слабкі етичні та інші рамки. Зростає ймовірність піддатися почуттям, опинитися у владі мрій, асоціацій, натхненних спогадів, привабливих надій, захопитися благодійністю або жертовністю, дозволити вірі взяти верх над розумом.

Діва

Сьогодні Діви зіткнуться з чужою багатою фантазією, «повінем почуттів». Не виключено, що і вам це буде властиве, мотиви ваших вчинків будуть піднесеними чи ірраціональними. Ймовірна взаємна ідеалізація, надмірна поступливість. Важливо зрозуміти, чого потай хоче інший. Налаштувавшись на єдину хвилю, можна зануритися в одну і ту ж «країну чудес» або, що так само ймовірно, в одну сферу ілюзій.

Терези

Сьогодні зірки не радять Терезам інтенсивно займатися точною скрупульозної роботою, а якщо вона необхідна, то перенести її на ранковий час. В цю добу нелегко зосередитися на головному і залишитися в рамках розумного. З кожною годиною буде рости неуважність або виникати інша обставина, що заважає концентрації. Зросте ймовірність передозування ліків та інших продуктів, особливо рідин.

Скорпіон

Скорпіони схильні до підвищеної емоційності і душевної щедрості. Причиною може стати бурхливий прилив творчого натхнення, батьківських почуттів, еротичних фантазій. Знесення кордонів і захопленість гарні в неформальних ситуаціях, але не варто допускати безконтрольного розвитку подій в практичній, діловій сфері: результатом може стати переоцінка вигоди, марнотратство або інший перекіс.

Стрілець

Сьогодні Стрільців переповнюють емоції. Багато представників знаку будуть відчувати потребу вилити душу, повернутися в сім’ю або на батьківщину, і спробують знайти підходящу для цих цілей аудиторію у близькому колі: вдома, серед земляків, одновірців. Щоб вам не шкодила ваша сентиментальність, не перекладайте справу в практичну площину. Наприклад, не вирішуйте питання, пов’язані з житлом або громадянством.

Козеріг

Козерогам не варто підрізати крила своїй уяві, але корисно окреслити рамки допустимого в дійсності, наприклад, в розмові. Оточуючим зовсім не обов’язково знати про почуття, які вас переповнюють, про надії, якими ви потай живите, або бути в курсі тонкощів вашого світогляду. Ситуація навколо вас аж до ночі повна спокус і перебільшень, не все варто приймати на віру.

Водолій

Сьогодні слабким місцем Водоліїв може стати марнотратство. Вірогідний підвищений інтерес до дорогих ексклюзивних речей, місць, продуктів, напоїв, в поєднанні зі схильністю ігнорувати межі і правила. Важливо врахувати ризик «мильних бульбашок», помилкових надій. Ви можете занадто щедро вкластися в передбачуване майбутнє, пошикувати за чужий рахунок, занадто вільно розпорядитися колективними коштами.

Риби

Сьогодні досягає чергового піку схильність Риб піддаватися фантазіям, потурати своїм бажанням і завищеним очікуванням. Зіграє роль ідеалізм, віра в краще, схильність до легких шляхів, тяга до престижу і успіху. Варто акуратніше давати волю добрим почуттям і благим намірам: кредит, що дається ілюзією, може виявитися непідйомним, а ваші достоїнства можуть стати недоліками, якщо ви не знаєте міри.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.