ТСЦ 7142 інформує водіїв, які були позбавлені права керування транспортними засобами

Опубліковано: 07.02.2019
ТСЦ 7142 інформує водіїв, які були позбавлені права керування транспортними засобами

Для безперешкодного управління автомобілем обов’язково необхідно мати посвідчення водія відповідної категорії. Але право керувати транспортними засобам може бути позбавлено судом. В такому випадку водійське посвідчення вилучається.

     Територіальний сервісний центр 7142 РСЦ МВС в Черкаській області  повідомляє про те, що особам, які були позбавлені права керування транспортними засобами за керування такими засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, посвідчення водія повертається після обов’язкового проходження позачергового медичного огляду та складання теоретичного та практичного іспитів.

При цьому практичний іспит приймається екзаменаційною комісією на транспортному засобі тієї категорії, який був зазначений у рішенні суду про позбавлення права керування.

Вилучені посвідчення водія зберігаються в територіальному сервісному центрі МВС за місцем проживання особи, що позбавлена права керування транспортним засобом.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.