Гороскоп на 08 лютого

Опубліковано: 08.02.2019
Гороскоп на 08 лютого

Овен

Вранці багато хто з Овнів залишаться нерішучими, мрійливими, будуть перебувати у сумнівах або в розгубленості. Також, ймовірне затишшя під час роботи або зовнішніх подій, смуга очікування і невизначеності. Падіння тонусу і пауза в поточних справах ввечері зміняться припливом енергії, але її буде важко використати з толком. Можливо, з’явиться новий каприз. Небажані покупки і косметичні процедури, інформує Ukr.Media.

Тілець

На цей день Тільцям не варто планувати важливі заходи, так як досить імовірний збій планів або відхід убік від правильного курсу. Аж до вечора можливий перебір варіантів. В кінці дня з’явиться визначеність, але вибір виявиться невірним, або крок несвоєчасним. Спонтанність у цей час аж ніяк не буде перевагою: поспішивши, можна упустити щось істотне, порушити важливе правило.

Близнюки

День заважає Близнюкам бути хорошими стратегами. Аж до вечора більшість Близнюків буде намагатися навести різкість на мету, з перемінним успіхом. Не дуже допоможуть ясності і зовнішні умови. Може залишатися туманною перспектива, двоїстою позиція значущих осіб. В кінці дня варто переконатися в безпеці задуманої справи і уточнити реальну користь, щоб шкода від неї не перевищила вигоду.

Рак

Сьогодні події розвиваються для Раків за принципом «скільки мотузочці не витися, а кінцю бути». У Раків, морально дозрілих для ривка, буде час на підготовку, важливий крок можна відкласти на вечір. Боязкі Раки зможуть довго ухилятися від вибору, але на кінець дня навіть їм доведеться зайняти однозначну позицію і принести якусь жертву. Можливо, цього вимагатиме партнер, закон або професійна ситуація.

Лев

Основна частина цього дня навряд чи стане для Левів результативною. В умовах невизначеності або підвищеної чутливості завдання зробити конкретний вибір виявиться досить складним, а якщо ви все-таки зробите ризикований крок, то постійно будете сумніватися в його правомірності. Вечір додасть сміливості, але краще не виходити за визначені рамки: не шкодити здоров’ю, не порушувати режим, закон.

Діва

Для Дів це не найкомфортніша доба. Аж до вечора може зберігатися ваша залежність від середовища або від чужих коливань. У відносинах ймовірний дефіцит чесності і ясності. Вечір додасть бажаною конкретики, але аж ніяк не спокою, безтурботності та безпеки. Вас може чекати чергова фінансова, любовна, творча, технічна або дипломатична криза, можлива проблема з дітьми, бізнесом.

Терези

Сьогодні Терезам краще не вимагати від себе зверхподвигів і не намагатися тримати весь світ на своїх плечах. Багато чого залежатиме не від вашої волі, а від здоров’я, обставин або чужого настрою. Не варто квапити події, проявляти ініціативу, розраховувати на везіння. Увечері вам може не сподобатися позиція іншої людини, не виключається перешкода з боку закону чи охолодження у відносинах.

Скорпіон

Поки не настав вечір, Скорпіони можуть дозволити собі свободу або розкіш в чому сумніватися. Ранкові і денні години – час приємного байдикування, пасивності, мрійливості, чуттєвості, невеликих інтриг. В кінці дня вам належить зайнятися якоюсь справою, в якій краще не допускати помилок. Навіть якщо вона не є терміновою, корисно зібратися з думками, намітити план дій або фронт робіт.

Стрілець

Ранок може ознаменуватися для Стрільців низьким тонусом, двоїстістю або тупиком. Буде важко зробити вибір, змінити обстановку. Увечері ви захочете взяти більш високий темп, але щось знову завадить прогресу і буде блокувати вашу енергію. Не виключені бар’єри любовного чи фінансового характеру, проблеми з дітьми. Вам може перешкодити чиясь відсутність, холодність, скупість чи впертість.

Козеріг

Козерогам сьогодні не варто займатися чим-небудь, крім рутинних обов’язкових справ. Ранкові і денні події можуть отримати від вас невтішну оцінку «ні риба, ні м’ясо». Увечері не варто чекати особливого тепла в сім’ї та шлюбі, комфорту в побуті і безперешкодного зльоту у справах. Це не найкращий момент для турбот про красу, імідж, стиль, домашній затишок, для любовних ініціатив та косметичних маніпуляцій.

Водолій

Вранці Водолії можуть дозволити собі неуважність і перебір варіантів, критичних наслідків не буде. Не варто лише робити нічого нового, щоб не зайти в глухий кут. А от увечері варто ретельніше продумувати навіть дрібні справи, уникати спонтанності, інакше сама проста акція загрожує зірвати або перетворитися на проблему. Вам може не вистачити грошей, прав або точних критеріїв для надійного вибору.

Риби

Риби схильні до сумнівів, але вечір змусить зробити вибір. Головними критеріями краще зробити користь, надійність, якість, довговічність, законність і безпеку. Коливання – привід відмовитися від ідеї і взяти час на перегляд програми дій. Необачність може коштувати вам дорого не тільки в переносному, але й у прямому сенсі. Краще заощадити ресурси, ніж недалекоглядно розтратити їх.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.