Уманській студентці оплатили поїздку до Німеччини за перемогу в престижному конкурсі

Опубліковано: 11.02.2019

Студентка Уманського національного університету садівництва Анастасія Трофуша потрапила до числа переможців освітнього проекту «Харчові технології 2019». У складі групи з тридцяти чоловік вона відвідала Німеччину, де впродовж чотирьох днів перебувала у місті Кельн.

Уманській студентці оплатили поїздку до Німеччини за перемогу в престижному конкурсі
студ0009

Поїздку і конкурс «Харчові технології» організував благодійний Фонд Бориса Колеснікова, який щорічно проводить освітні проекти для студентів технічних спеціальностей.

студ0006

Основною метою поїздки було відвідування міжнародного форуму ISM 2019, на якому представляли нову продукцію 1700 виробників солодощів і снеків з 76 країн.

студ0007

«Кельн ― гостинне затишне місто, яке в кінці січня перетворюється в шоколадну Мекку. Ми провели кілька днів на виставці ISM, відвідали кулінарні шоу та семінари. Причому могли спостерігати весь процес від ознайомлення з рецептурою до виробництва, упаковки, реклами, збуту. Наче ми пройшли кондитерський експрес-курс», ― зазначила Анастасія Трофуша.

студ0003

За словами Бориса Колеснікова, поїздки на галузеві виставки мотивують студентів, надають упевненості в собі, а також збагачують новими ідеями та досвідом, який можна застосувати в Україні.

студ0004

Також переможці освітнього проекту побували на екскурсії визначними пам’ятками і музеями Кельна.

студ0005

Студенти відвідали Кельнський собор і церкву святого Мартіна. Оглянули міську Ратушу, площу Старий Ринок і міст Гогенцоллернів. Побували в Музеї парфумів і знаменитому Музеї шоколаду. Повідомляє сайт 04744.

студ0001

Довідково.

Благодійний Фонд Бориса Колеснікова впродовж десяти років організовує освітні проекти для студентів технічних спеціальностей. Переможці конкурсів отримують можливість відвідати міжнародні виставки, познайомитися там зі світовими трендами та інноваціями, перейняти досвід лідерів галузі.

студ0002

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.