За обман центру зайнятості уманчан змусять повернути грошову допомогу по безробіттю

Опубліковано: 12.02.2019
За обман центру зайнятості уманчан змусять повернути грошову допомогу по безробіттю

Жителів міста Умань, які отримують у центрі зайнятості допомогу по безробіттю, але водночас працюють і приховують інформацію про свою зайнятість, змусять повернути незаконно отримані гроші. При відмові відшкодувати кошти стягнення буде здійснюватися у судовому порядку відповідно до законодавства.

Повернути отриману матеріальну допомогу доведеться й тим, хто перебуваючи на обліку в центрі зайнятості виконував роботу або надавав послуги за угодами цивільно-правового характеру. Також це стосується уманчан, які подали до центру зайнятості неправдиві дані щодо останнього місця роботи.

Неправомірні дії будуть виявляти шляхом обміну інформацією між службою зайнятості, фіскальною службою, Пенсійним фондом України та органами соціального захисту.

«У 2018 році щодо семи осіб серед безробітних виявлено обставини, що впливали їм на виплату допомоги по безробіттю та надання соціальних послуг. Загальна сума до повернення становила 54,6 тис. грн. За 2018 рік безробітними повернуті кошти, виплачені як допомога по безробіттю, в сумі 10,7 тис. грн», ― зазначили в Управлінні праці та соціального захисту населення Уманської міської ради.

Довідково.

Відповідно до статті 44 Закону України «Про зайнятість населення», застраховані особи, зареєстровані в установленому порядку як безробітні, зобов’язані своєчасно подавати відомості про обставини, що впливають на умови виплати їм забезпечення та надання соціальних послуг. Відповідальність за правдивість поданих до центру зайнятості даних і документів покладається на безробітного.

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.