Гороскоп на 13 лютого

Опубліковано: 13.02.2019
Гороскоп на 13 лютого

Овен

Овнам варто почати день з простих справ, бажано, із практичним ухилом. Можна навести порядок в поточних взаєморозрахунках або в господарських питаннях. Найбільш інформативна і підступна друга половина дня. Вам доведеться фільтрувати всі отримані відомості і стежити за власною мовою, щоб уникнути плутанини і обману. Не варто писати в цей час важливих ділових і особистих листів, прокладати маршрути, інформує Ukr.Media.

Тілець

Початок цього дня Тільці можуть присвятити собі і своїм потребам. В цей час вам краще орієнтуватися на власні звички, потреби і самопочуття. У другій половині доби заслуговує уваги будь-яка інформація, але скоріше як їжа для роздумів, ніж як керівництво до дії. Зірки не радять користуватися неперевіреними відомостями: велика ймовірність втратити гроші або понести інший збиток.

Близнюки

День посилює товариськість і цікавість Близнюків. До нещастя, сьогодні будь-який контакт супроводжують численні пастки, яких краще уникати. Чим активніше ви намагаєтеся виплутатися з незручного становища, тим глибше ризикуєте потрапити в мережі інтриги, непорозуміння або обману, приводом для яких самі ж і стали. Невдале слово позначиться не найкращим чином на кар’єрі, статусі, репутації.

Рак

Ракам доведеться орієнтуватися не тільки на свої потреби, але і на обставини. В тому числі, на інформаційний фон, який стане активніше у другій частині дня. Зробивши необхідне з ранку, краще не будувати на частину дня чітких планів. Не варто приймати надходящі відомості близько до серця: день багато що спотворить, представить в неправдивому світлі. Стануть важливі звістки від забутих знайомих або здалеку.

Лев

Сьогодні Левам не варто питати поради у друзів і бездумно роздавати поради у відповідь. Інформація, якою ви ділитеся в цю добу, містить чималу частку пліток, чуток і необґрунтованих припущень. Не самими точними будуть новини, які ви будете отримувати в Мережі, під час поїздок і поточних контактів. Не варто затверджувати плани на майбутнє: в них буде дуже багато двозначних і сумнівних пунктів.

Діва

Сьогодні Дівам нестерпний інформаційний вакуум. Настільки ж шкідлива довірливість, яка змушує сприймати все за прямим змістом. Це день, коли вам слід ділити будь-яку інформацію на два, так як в будь-якій новині, пораді, підказці, пропозиції буде присутнє подвійне дно. Не варто покладатися на слова начальства, підписувати або укладати усно договір, надсилати резюме, ходити на співбесіди.

Терези

День стимулює допитливість та комунікабельність Терезів, але ці якості можуть обернутися звичайною цікавістю і порожньою балаканиною. Це відмінний момент для розширення кругозору, але небажано активно користуватися інформаційними сервісами, замовляти послуги, пускатися в шлях, приступати до навчання або мовної практики, публікувати статті, відправляти листи, заводити зв’язки серед іноземців.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам доведеться докласти чимало зусиль, щоб розібратися в надходящих відомостях або у власних думках. На щастя, це пізнавальний день, ви не витратите час даремно і під час будь-якого інформаційного розслідування дізнаєтеся багато цікавого. Зірки радять відмовитися від остаточних висновків і дій, поки ви не зберете максимум відомостей, особливо, якщо питання для вас критичне.

Стрілець

Стрільці сьогодні залежать від кола спілкування, пропозицій, відгуків, пліток, легко піддаються цікавості, умовлянням, лестощам. Будь-яке спілкування піде неоднозначно, є ризик помилок, спотворень. Діалог з менш авторитетним співрозмовником може занизити ваш статус. Потрібна уважність, якщо ви шукаєте учнів, посередників, партнерів, виступаєте в ролі перекладача, коментатора. Виручить почуття гумору.

Козеріг

Сьогодні Козерогам варто заздалегідь виставити фільтри в спілкуванні та роботі з інформацією, щоб не потонути в потоці маловагомих відомостей, пліток або випадкових контактів. Вам доведеться нелегко, якщо балакучі ваші колеги, підлеглі чи потрібний вам персонал. Не варто планувати на цей день візит до лікаря або іншу цільову поїздку: ризик плутанини є навіть на знайомому маршруті і близькій дистанції.

Водолій

Цей день Водоліям краще витратити на цікаве спілкування, не переходячи до конкретних дій. Будь-яка спроба підтвердити слово ділом може закінчитися безславно через цілий ряд загадкових фатальних обставин. Головний плюс цієї доби – можливість широко розгорнути будь-яку тему. Не рекомендуються тверді домовленості, особливо, пов’язані зі святами, особистим життям, вихованням дітей, фінансами.

Риби

Для Риб сьогодні велика ймовірність тотального нерозуміння, в тому числі, з власної вини або вини близьких людей. Краще відмовитися від знайомств, переговорів, виступів, листування, довірчих бесід, посередництва. Можна потрапити в смішне положення, кажучи про себе, питаючи дорогу, даючи поради, ведучи словесну гру. Ваш будинок може стати інформаційним центром або осереддям пліток.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.