«Ревізор» по-уманськи: в Умані провели рейд по перукарнях та манікюрним салонам ― ВІДЕО

Опубліковано: 13.02.2019

Комісія з нагляду за наданням послуг у сфері побутового обслуговування населення продовжує обстежувати перукарні, салони краси та косметологічні кабінети у місті Умань. Нещодавно члени комісії перевірили чоловічу перукарню по вулиці Європейська, 43, а також перукарню «Аіда» та манікюрний салон «Nail Studio».

«Ревізор» по-уманськи: в Умані провели рейд по перукарнях та манікюрним салонам ― ВІДЕО

Варто зазначити, що до складу комісії входять фахівці Держсаннагляду, Держпродспоживслужби, податківці, економісти, юристи, аудитори, інспектори з праці та благоустрою.

Члени комісії оглянули всі приміщення у вказаних закладах та поспілкувалися з працівниками. Перевірялася наявність документації та медичного огляду в персоналу, а також належна експлуатація інструментів та засобів протипожежної безпеки.

Серед виявлених порушень ― відсутність засобів пожежогасіння та невідповідність стерилізатора санітарним вимогам.

За словами начальника відділу економічного розвитку Світлани Бовгіри, всі недоліки, виявлені комісією, повинні бути виправлені впродовж місяця. Повідомляє сайт 04744.

Найближчим часом комісія планує перевірити й інші заклади побутового обслуговування в Умані.

Нагадаємо, у жовтні на «Новому каналі» вийшов черговий випуск соціального реаліті-шоу «Ревізор». Ведучий Микола Тищенко відвідав Умань, аби перевірити якість послуг в найпопулярніших серед уманчан та гостей міста ресторанах, готелях і кафе. Крім того, експерти проекту перевірили якість послуг у «Центральній жіночій перукарні» та були прикро вражені побаченим:

{youtube}JQSzXyM3S0U?t=1h30m54s{\youtube}

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.