Гороскоп на 14 лютого

Опубліковано: 14.02.2019
Гороскоп на 14 лютого

Овен

Овни проведуть день в атмосфері інтригуючої недомовленості, яка буде підживлювати їхній романтичний настрій, посилювати цікавість або розширювати горизонти. Це вдалий момент для контактів, підтримки дружніх зв’язків. Поряд з хвилюючими, але поточними новинами, вашої уваги заслуговують більш серйозні тенденції. Пора міняти образ дій, наприклад, задуматися про інше джерело доходу, інформує Ukr.Media.

Тілець

Тільців день схиляє надавати надто багато значення дрібницям, тоді як в полі зору повинні перебувати доленосні зміни. У стратегічних питаннях вам зараз небезпечно покладатися на випадок і пускати події на самоплив. Немає підстав турбуватися про сердечні справи, тут цілком можна довіритися долі. Важливіше усвідомити свої нові потреби, оцінити ймовірні навантаження і ступінь своєї витривалості.

Близнюки

Сьогодні Близнюки хочуть справити враження і це їм вдається. Зірки радять бути уважнішими і проявити максимальну гнучкість, щоб разом з непідробним інтересом до своєї персони не спровокувати таємні підозри на свою адресу або не викликати в оточуючих посмішку. Важливо правильно вибирати партнера і коло спілкування, ставити собі реалістичні цілі і не намагатися ввести кого-небудь в оману.

Рак

Сьогодні Раки ризикують заплутатися в потоці інформації, особливо, якщо він складається з натяків, пліток, неоднозначних суджень, двозначних пропозицій. День спокушає тлумачити багато що в позитивному ключі, закривши очі на сумнівні нюанси. Пролити світло на туманне питання допоможе думка друга, але це має бути людина, якій ви довіряєте. Небажано заводити міцні зв’язки, відправлятися в шлях.

Лев

Левів сьогодні супроводжує легковажний або романтичний настрій, викликаний ситуацією. Якщо довіритися йому повністю, майбутнє постане в неправдивому світлі. Бажано знайти баланс між приємними втішними фантазіями і тверезим поглядом на життя, особливо, якщо мова йде про кар’єру, гроші, бізнес. Не варто слухати «друзів», що пропонують вам проігнорувати реальність і забутися в солодких мріях.

Діва

Дівам сьогодні важливо не переоцінити значимість моменту, правильно побачити «стелі» своїх і чужих повноважень. Намечающиеся перспективи дуже сприятливі, якщо ви реаліст, а ось завищені очікування пізніше можуть призвести до розчарування. Найбільші труднощі чекають навіюваних, залежних, вразливих і інфантильних Дів-ідеалістів, не здатних відкалібрувати свої можливості, запити і світогляд.

Терези

Сьогодні Терези не схильні ставити перепони польоту своєї фантазії, але це може зробити саме життя. Якщо не можна забути про борг, покинути насиджене місце і відвідати інші краї, ніщо не заважає вам відправитися в бажану подорож подумки або віртуально. В реальний вояж відправлятися не варто: можливі проблеми. Це прекрасний день, якщо ви хочете налагодити зв’язок з далеким другом, відсутніми дітьми.

Скорпіон

Сьогодні зірки радять Скорпіонам відмовитися від зацикленості на своїх емоціях і ставитися до всього простіше. Корисно відкинути помилковий страх і глянути на ситуацію в різних ракурсах. Але це вірно лише для легких хвилинних сюжетів. Небезпечно спокушати долю, проявляти безпечність та рити собі яму на майбутнє, якщо справа стосується дружби, шлюбу, партнерства, чи є загроза загострення конкуренції або ворожнечі.

Стрілець

Стрільцям сьогодні важливо бути гнучкими співрозмовниками. У діалозі краще триматися демократичного дружелюбного тону, не повчати «зверху» і нікого не обманювати, особливо, найбільш близьких людей. Не варто і роздавати забагато обіцянок: якщо ви щось забудете або щось напутаєте, це позначиться на вашій репутації або на стосунках з родиною. Не варто оформляти договір про житло або сферу впливу.

Козеріг

Козерогам не варто реагувати на інформаційний шум цієї доби. Романтика, інтрига, загальний легковажний настрій сьогодні лише збивають з пантелику. Гарячі новини дня завтра втратять для вас значення, зате не зникнуть хороші довгострокові тенденції, в тому числі, у вашому особистому житті. Приємна новина: частка ваших проблем втрачає актуальність, а частина відстрочених планів нарешті близька до втілення.

Водолій

Сьогодні Водолії знайдуть щось хороше в будь-якому повороті подій. Ви можете знайти друга, блиснути ораторським або епістолярним талантом, креативністю, ерудицією. Комунікабельність стане досить виграшною якістю, якщо мова йде про флірт, творчість, спілкування з дітьми. На цьому тлі буде простіше сприйматися нові непрості довгострокові тенденції, наприклад, пов’язані з житлом, сім’єю або бізнесом.

Риби

Сьогодні у Риб велике бажання виговоритися або дізнатися якомога більше відомостей відразу. Ваш інтерес може підігрівати домашня обстановка або загальний інформаційний фон. Зірки підказують, що це не найкращий день для поспіху, ментальних і емоційних перевантажень. Незабаром вам трапиться більш зручний випадок, при цьому частина питань стане неактуальною, а деякі відповіді прийдуть до вас автоматично.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.