Гороскоп на 15 лютого

Опубліковано: 15.02.2019
Гороскоп на 15 лютого

Овен

Сьогодні працездатність Овнів невелика, не варто змушувати себе виконувати великий обсяг робіт. Атмосфера навколо вас буде закликати до легкого поверхневого спілкування, а зовсім не до обговорювання серйозних тем. З наближенням вечора увага може зміститися на дім, сім’ю, приватне життя. Можливо, щось вимагатиме хазяйського ока: роботи, ремонту або ви вирішите власноруч приготувати рідним вечерю, інформує Ukr.Media.

Тілець

Першу половину дня далеко не всі Тільці проведуть з користю для себе. Безліч відволікаючих факторів перешкодить зосередитися. Зате ввечері ви знайдете в собі сили зайнятися конкретною справою або вас надихне на це обстановка. Можливо, ви вирушите в дорогу або ввімкнетеся в листування. Вам не доведеться спеціально шукати відповіді на животрепетні питання: багато які з них прийдуть самі, в процесі роботи.

Близнюки

На початку дня Близнюкам варто утриматися від слідування своїм хвилинним поривам. Велика ймовірність діяти при цьому за звичною схемою, в той час як обставини вже вимагають нового способу дій. Приплив корисної інформації, вигідні угоди і вдалі контакти очікуються у вечірній час. Саме його бажано вибрати для шопінгу, сімейного спілкування та вирішення конкретних фінансових питань.

Рак

До настання вечора Ракам краще діяти по ситуації. В кінці дня у вас з’явиться більше можливостей для маневру. Зірки радять активніше пробувати нові шляхи, методи, інструменти: будь-який досвід у цьому напрямку може стати в нагоді вам в майбутньому. Також, вечір зробить вас коммунікабельніше, активізує ваш літературний талант, фантазію, інтуїцію, обіцяє звістку або їжу для роздумів.

Лев

Перша половина цього дня може стати для Левів періодом надій і невизначеності. У цей час не варто робити нічого важливого, щоб не опинитися в глухому куті з загадкової причини. Вечір добре присвятити родині, домашнім справам або внутрішнім питанням бізнесу, його виживанню і безпеки в нових умовах. Найкорисніша інформація може прийти до вас з прихованого джерела або по приватним каналам.

Діва

На початку дня Дівам не варто робити однозначних висновків і будувати твердих планів. Опинившись у глухому куті, краще не хапатися за інерцією за знайомі рішення: є ризик за звичкою все ускладнити, не бачачи простих шляхів. Зате ввечері можна впевнено братися за будь-яку нову справу, наприклад, за непрості переговори: позитивний ефект гарантований. Навіть за стару проблему вам вдасться взятися з новими силами.

Терези

Перша частина дня дасть Терезам перепочинок або навіть повну свободу. Спроба встати раніше, щоб зробити більше, сьогодні навряд чи виправдана. Зате вечір нагадає про вантаж професійних, ділових або домашніх обов’язків, який лежить на ваших плечах. Це найкращий час для виконання обов’язку, обговорювання планів, розв’язання конкретних практичних завдань, для виробничої наради або сімейної розмови.

Скорпіон

У першій половині дня Скорпіонам краще обмежитися рутинними справами, роздумами або збором додаткової інформації. Застосувати накопичені знання і вміння, а також зміцнити свої позиції в цілому вам допоможе вечір. Саме на вечірній час краще перенести зустріч, подорож, контакт з іноземцями, старт подорожі, дослідження, співробітництва, навчального, виробничого або тренувального циклу.

Стрілець

Ранок не віщує Стрільцям визначеності. Може викликати питання чужа поведінка. Увечері будь-яка задача набуває конкретних обрисів, вірогідна криза. Щоб вирішити сімейну, ділову або фінансову проблему, важливо мислити практично, говорити предметно і діяти прицільно, не завадить і включити інтуїцію. Можливо, доведеться підтримувати зв’язок з домочадцями або задіяти прихований канал зв’язку.

Козеріг

Козерогам сьогодні не варто зловживати ініціативою, в тому числі, в діалозі. Ситуація розгортається на вашу користь, але не терпить суєти, і ви тільки виграєте, якщо тимчасово наберетеся терпіння. У другій половині дня в ваших інтересах дати слово іншим, не забувши проявити при цьому емпатію і готовність до зворотного зв’язку. Важливо вислухати чужу думку, щоб оцінити новину, проаналізувати пропозицію або відгук.

Водолій

У першій половині цього дня зірки радять Водоліям не перевтомлюватися. Добре зайнятися тим, що приносить задоволення інтелектуального характеру, що не вимагає великих фізичних зусиль і не пов’язане з емоційними перевантаженнями. Ввечері якесь завдання може зажадати від вас тотальної мобілізації. Не виключені нові клопоти у зв’язку з сімейними справами, утриманням вихованців, здоров’ям або бізнесом.

Риби

Для Риб продуктивним періодом доби стане вечір. Це найкращий час для ініціатив ділового і особистого плану. Він підходить для початку навчання, ділової ситуації, тренування, листування, творчих пошуків, для спілкування з дітьми, батьками, коханою людиною. Щоб в кінці дня вистачило сил на корисні дії, намагайтеся не поступатися спокусі активних змін вранці, в тому числі, не піддавайтеся на умовляння близьких.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.