Горе для водіїв: на центральній вулиці Умані встановили ненадійний люк

Опубліковано: 16.02.2019

В Умані на проїжджій частині по вулиці Незалежності, 22 знаходиться небезпечний каналізаційний люк. Майже щодня водії, які наїжджають на нього колесом, потрапляють у халепу.

Горе для водіїв: на центральній вулиці Умані встановили ненадійний люк

Під вагою автомобіля люк перевертається, і колесо опиняється у пастці. Тож водіям доводиться використовувати домкрат або викликати евакуатор, щоб витягнути свій транспортний засіб.

З цією проблемою до редакції «04744.info» звернувся уманчанин Іван. За його словами, каналізаційний люк по вулиці Незалежності, 22 вже тривалий час знаходиться в аварійному стані.

люк0001

«Каналізаційний люк провалюється, якщо на нього наїхати колесом. Майже кожного дня в халепу потрапляють водії. Повідомляв про цю проблему комунальників, “Уманьводоканал”, міську раду, але глухо. Можливо, якщо ви опублікуєте в себе на сайті, хтось зарухається», ― зазначив уманчанин.

люк0003

Вказаний каналізаційний люк є небезпечним, адже потрапивши у нього колесом автомобіль може створити аварійну ситуацію на дорозі. Крім того, існує ризик пошкодити елементи ходової частини транспортного засобу, а також диски та покришки. Траплялися випадки, коли при потраплянні у відкритий каналізаційний люк колесо відривало повністю. Витрати на ремонт у цьому випадку будуть значними.

люк0002

Тож допоки аварійний каналізаційний люк по вулиці Незалежності, 22 не замінять, водіям варто бути обережнішими на вказаній ділянці дороги. Повідомляє сайт 04744.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.