Гороскоп на 16 лютого

Опубліковано: 16.02.2019
Гороскоп на 16 лютого

Овен

Сьогодні зірки радять Овнам приділити більше часу дому, відвідати батьків або щось зробити для них. Вдалий момент для розмови з домочадцями, близьким колом друзів, ріднею партнера, для обговорювання тем, пов’язаних з нерухомістю, господарством, сімейним бізнесом. Не варто боятися загострення знайомих протиріч: якщо ви не станете нагадувати про них самі, навряд чи про них згадає хтось інший, інформує Ukr.Media.

Тілець

У Тільців є непогане поле для дій. Те, що розпочато сьогодні, отримає конструктивне продовження. День сприяє поїздкам на близьку відстань, контактів з сусідами, колегами та рідними. Підвищуються шанси опинитися в потрібний час у потрібному місці або зустріти саме тих людей, у спілкуванні з якими ви зацікавлені. Ви отримаєте цінні відомості, навіть у плітках вдасться знайти раціональне зерно.

Близнюки

Близнюкам варто знайти час для фінансових і господарських клопотів. Є передумови до вдалого шопінгу, особливо, якщо ви шукаєте товари за списком, прагнете дотримуватися ліміту часу і високих вимог до якості, плануєте на чомусь заощадити. Також, цей день сприятливий для вирішення проблем, пов’язаних з податками, сімейним бюджетом, обов’язковими платежами та внесками, реструктуризацією боргів.

Рак

Ракам важливо правильно вибрати лінію поведінки. День підходить для переговорів, примирення, відновлення діалогу. Не у вашій владі різко змінити баланс сил, але можна пом’якшити чуже серце або частково відновити справедливість. Зірки радять не порушувати правил, не нав’язуватися, тримати розумну дистанцію. Терпимість і дипломатичність особливо вітаються між постійними партнерами, подружжям.

Лев

Сьогодні Левам не варто активно прагнути на передній план, поспішно приступати до нових справ. Не завадить побути на самоті, щоб обміркувати останні новини або переговорити з близьким колом людей. Це вдалий час для приватної бесіди з родичем, довіреною особою, представником банку, страхової організації або закритого співтовариства, для контакту з лікарем, психологом, особистим коучем, старим другом.

Діва

Сьогодні Діви схильні дивитися в майбутнє з помірним оптимізмом, який цілком виправданий. У побудові довгострокових планів допоможе не тільки точний розрахунок, але і чуття. Не завадить порада друга, близької людини, партнера чи родича. Добре провести день у суспільстві старих знайомих, вірних однодумців. Не варто засмучуватися, якщо коло друзів виявиться вузьким, зате в ньому не буде випадкових людей.

Терези

Сьогодні Терезам стане в нагоді цілеспрямованість, організованість, відповідальність, а також повага до системи або ієрархії, в якій доводиться діяти. Щоб домогтися свого, ви повинні чітко знати, чого хочете, захищати свої права і неухильно дотримуватися своїх принципів. На вибір іміджу вплине мета, статус, комплекс зовнішніх або внутрішніх обмежень, сімейний або професійний обов’язок.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони можуть розраховувати на удачу та успіх, але лише в рамках закону і здорового глузду. Не варто сподіватися на бонуси і аванси. Шанс, що з’явився, бажано використовувати повністю і сумлінно, інакше наступного разу вам можуть вже не запропонувати подібного. День обіцяє цінну інформацію, допомагає налагодити і впорядкувати відносини, підказує правильні висновки, дає потрібні критерії для оцінок.

Стрілець

Стрільцям не варто планувати на цей день розширення зв’язків. Для обговорювання нагальних проблем бажано вибирати надійних співрозмовників, які не розголосять ваші секрети і зможуть дати вам кваліфіковану пораду. Можливо, вам доведеться обмежитися суспільством близьких людей, наприклад, батьків. Темою для спілкування може стати безпека, таємниця, сімейне, податкове, житлове або фінансове питання.

Козеріг

Сьогодні Козерогам знадобляться стриманість, дипломатичність, хороший смак і розбірливість. Ви не зобов’язані відповідати на кожен запит і мають право самі вибирати, з ким встановлювати зворотний зв’язок. Тримати дистанцію важливо, якщо ви формуєте коло знайомств або мають намір «поставити себе у відносинах. Щоб нікого не образити, але й не зрадити своїм принципам, досить дотримуватися правил етикету.

Водолій

Водоліям доведеться зануритися у вирішення якогось конкретного питання, на яке і піде майже весь день. Не виключено, що це буде цілий комплекс взаємозалежних завдань, з якого не можна викинути жодної ланки. Левову частку вашого часу можуть поглинути сімейні чи інші турботи, медичні процедури, тому на дану добу краще не планувати розважальних заходів або повний відпочинок.

Риби

Рибам сьогодні варто більше довіряти долі і своєму чуттю. Взятий напрям в цілому буде вірним, а дрібниці підкаже інтуїція або досвід. Навіть обмеження будуть вам корисні, так як допоможуть утриматися в межах розумного і не перейти межу. Знайдуться слова для вираження найпотаємніших почуттів і думок. Непоганий момент для побачення, переговорів, літературної творчості, бесіди з дитиною чи батьками.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.